Má Jana Doleželová nový zářez? Známá zlatokopka prý loví Radka Štěpánka!

29.12.2014

O Miss Janě Doleželové (33) bylo slyšet hlavně před rokem. Na konci roku totiž začala chodit s miliardářem Karlem Janečkem (41), který jí před televizními kamerami naprosto natvrdo sdělil, že zdaleka není jediná.

Jana Doleželová
Zdroj: Profimedia.cz

Od té doby šikovná Jana nikoho neulovila, až prý nyní! A pochopitelně nejde o nějakého chudého studenta, ale o tenistu Radka Štěpánka (36)! Radek Štěpánek naposledy randil s dvojnásobnou wimbledonskou vítězkou Petrou Kvitovou (24).

Radek Štěpánek
Zdroj: Profimedia.cz

Před pár měsíci se však pár rozešel a Petra začala chodit s mladým hokejistou. Kolem Radka se však nikdo noví neobjevoval. Až nyní, kdy přišla česká média s informací, že byla u něj doma párkrát viděna právě Jana Doleželová.

Pro Janu by Radek představoval jistě lukrativní úlovek. Sama Miss ale podobné spekulace naprosto odmítá s tím, že jsou opravdu, ale opravdu jen kamarádi…

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Radek Štěpánek, Jana Doleželová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české Missky, české celebrity info, čeští sportovci, Jana Doleželová miss, Jana Doleželová foto, Jana Doleželová partner, Radek Štěpánek foto, Česká Miss, modelky Česko, Radek Štěpánek nová žena, Radek Štěpánek partnerka, Radek Štěpánek fotografie, Radek Štěpánek online, Radek Štěpánek tenis, Radek Štěpánek Petra Kvitová, Radek Štěpánek ženy, Radek Štěpánek žena, Radek Štěpánek Jana Doleželová, Jana Doleželová muži, Jana Doleželová nový partner, Jana Doleželová modelka
TOPlist