Lunetic a Máma se vrací! Je Martin Kocián definitivně pryč z drogové pasti?

13.05.2014

V neděli se slavil Svátek matek a Martin Kocián (37) se rozhodl také přispět přáníčkem a dárečkem. A jako dárek zvolil písničku Máma od Luniteců, ale v novém kabátě!

Martin Kocián
Zdroj: Česká televize

Hitovka Jsi moje máma spatřila světlo světa v roce 1998 a vyvolala obrovský poprask a katapultovala klučičí kapelu Lunetic do hvězdných výšin. Šlo o devadesátá léta, ve kterých byly právě tzv. boy bandy, neboli kapely složené ze samých kluků nesmírně populární.

Lunetic hrál ještě několik let, posléze se zbavil svého blonďatého člena Martina Kociána, který nedokázal ukočírovat svou zálibu v pervitinu. Kapela se nedávno dala opět dohromady, opět vyhodila Martina Kociána a ten se vydal na samostatnou dráhu.

Nejnověji se rozhodl oprášit letitý hit Máma, trochu ho předělat a vydat jako dárek ke Svátku matek. Která verze se vám více líbí?

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Martin Kocián

Interpreti:
Lunetic

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
Lunetic Máma, Máma Lunetic videoklip, Máma Lunetic youtube, Máma Lunetic video, Martin Kocián videoklipy, Martin Kocián Máma, Martin Kocián youtube, Martin Kocián video, Martin Kocián videoklipy Martin Kocián Máma videoklip, Martin Kocián Máma 2014, Martin Kocián Máma nová verze, Lunetic Máma nové verze
TOPlist