Luku Skywalkerovi chybí v nových Star Wars George Lucas

13.12.2017

Nevyzpytatelný Mark Hamill (66), představitel legendárního klaďase Luka Skywalkera, si v rozhovoru pro server Metro postěžoval, že byla škoda ignorovat nápady tvůrce celé vesmírné ságy, George Lucase (73).

Mark Hamill

Luke Skywalker se ve Star Wars 7 objevil až během poslední minuty.

Celá trilogie byla připravená

Hamill, jehož postava hraje v Posledním z Jediů významnou roli, mimo jiné potvrdil, že měl Lucas v momentě prodeje celé franšízy připravenou osnovu pro díly 7, 8, a 9. Tu však nový majitel práv, studio Disney, úplně ignorovalo, zrušilo posvátný kánon a vytvořilo novou dějovou linku.

Mark Hamill

Mark Hamill v roli Luka působí ustaraně, a nejspíše k tomu má důvod…

Nechci být zpátečník…

Slova kritiky vůči novému směřování pod taktovkou Disney byste však u Hamilla hledali marně. Navzdory miniaturní roli, kterou dostal ve filmu Síla se probouzí, je z třetí trilogie unesen a uvědomuje si její význam pro celý vesmír Star Wars. „Po Lucasovi tu máme novou generaci, a pokud se nepletu, Star Wars se těší větší oblibě, než kdykoli předtím,“ dodal na obhajobu.

Mark Hamill

Luke se po několika dekádách opět podíval do Millenium Falcona!

Vize přetrvává

Navzdory mnoha fanoušky kritizovanému prodeji práv si Star Wars opravdu drží pospolitost a a jednotlivé filmy nepůsobí jako separátní celky. Naopak skvěle fungují spolu, navzájem se doplňují a rozvíjejí vizi, kterou George Lucas načrtl v původní trilogii.

George Lucas

George Lucas při oznámení prodeje Lucasfilmu nevypadal zrovna sebejistě…

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mark Hamill, George Lucas

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky, Právě v kinech,

Tagy:
sci-fi, Hvězdné války, George Lucas Star Wars, Mark Hamill Star Wars, star wars poslední z jediů, aktuálně v kinech, Star Wars zajímavosti, Star Wars 8, George Lucas filmy
TOPlist