Lukáš Hejlík vyvedl do společnosti svou novou přítelkyni!

06.06.2013

Seriálový herec a moderátor nám naznačil, že se mu líbí křehké blondýnky! Chválíme! Lukáš Hejlík (33) svůj nový objev představil v pražském podniku Cafe Cafe, kde se uskutečnilo představení všech dvanácti finalistů soutěže Muž roku pro letošní rok.

lukas
Foto: David Novotný

Lukáš Hejlík (33), který do Prahy přijel z Brna, resp. z menší vesnice u Brna, kde bydlí, by měl finále soutěže mužské krásy moderovat společně s Evou Decastelo a Monikou Marešovou.

Čtěte také

Přítomné hosty však nezajímalo, jak své moderování pojme, ale spíš kdo je ona tajemná blondýna po jeho boku. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě však byl dost nesdílný a nechtěl o své blonďaté polovičce příliš hovořit. Nakonec z něj vypadlo, že se jmenuje Veronika ...

Vzhledem k tomu, jak se mocně tiskl k její drobné postavičce, tak to nebude jen tak nějaká náhodná známost, ale zřejmě k ní Lukáše Hejlíka váže hluboký cit. :-)

lukas
Foto: David Novotný

Finálový večer soutěže Muž roku se uskuteční 23. srpna 2013 v Náchodě v Městském divadle za účasti řady celebrit. Výtěžek bude věnován Muži roku 2009 Martinovi Zachovi na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Ústavu sociálních věcí v České Skalici.

lukas
Foto: David Novotný

Český vítěz poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International na podzim do Indonésie, další vítězové se pak budou moci zúčastnit Manhunt International a Mister Universe.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lukáš Hejlík

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, herci, čeští herci, Lukáš Hejlík foto, Lukáš Hejlík fotky, Lukáš Hejlík playboy, Lukáš Hejlík ženy, Lukáš Hejlík nová milenka, Lukáš Hejlík nová partnerka, Lukáš Hejlík nová přítelkyně, Lukáš Hejlík blondýna, Lukáš Hejlík kanec
TOPlist