Lukáš Hejlík do toho praštil! Lékař z Ordinace si vzal tuhle éterickou modelku

25.05.2015

Herec Lukáš Hejlík (35) randí nějaký ten pátek s Veronikou Fašínovou (32), českou modelkou, která se po úspěšných létech v Londýně přesunula zpátky do své domoviny. Důvod byl nasnadě, chce žít s Lukášem, kterého si také o víkendu vzala!

Lukáš Hejlík
Zdroj: Facebook

Zásnuby proběhly již v zimě. Svatbu pár oznámil žertovnými obrázky na Facebooku, kterého toho příliš neukazují, ale i tak je jasné, že nevěsta v sobě nezapřela modelku, oblékla se vkusně a přitom civilně a na šaty typu dort se šlehačkou zapomněla.

Zatímco nevěsta změnila svůj rodinný status ze svobodná na vdaná, ženich z rozvedený na ženatý. Lukáš Hejlík se ženil již před lety, s manželkou se rozešel v roce 2009, ze svazku má dceru, která žije se svou matkou.

Ačkoliv pochází Lukáš z Mostu, společně s manželkou si pořídili ovčí farmu v Říčkách u Brna. Na té zůstal po rozchodu Lukáš sám, ale nepobýval zde celoročně. Sám přiznává, že mu s provozem značně pomáhají sousedé.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lukáš Hejlík, Veronika Fašinová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, Sexy modelky, české krásky, modelky foto, sexy české modelky, čeští herci, Lukáš Hejlík foto, herci z Ordinace, Lukáš Hejlík fotografie, Lukáš Hejlík svatba, Lukáš Hejlík manželka, Lukáš Hejlík žena, Lukáš Hejlík obřad, Lukáš Hejlík facebook, Veronika Fašínová foto, Veronika Fašínová online, Veronika Fašínová facebook, Veronika Fašínová svatba
TOPlist