Luděk Sobota: Roli v seriálu nedostal zadarmo!

13.09.2010

Herec Luděk Sobota získal roli v novém seriálu Okresní přebor díky Ondřeji Vetchému! Dnes hraje jednu z hlavních rolí v seriálu z fotbalového prostředí!Herec Luděk Sobota (67), který se proslavil rolí Františka Koudelky ve filmu Jáchyme, hoď ho do stroje, po revoluci nemohl zakopnout o dobrou roli ve filmu či televizi. Jeho dva snímky - Ještě větší blbec, než jsou doufali a Nebát se a nakrást nedopadly zrovna nejlépe. Před třemi lety si však zahrál menší roli ve filmu Chyťte doktora! a dnes září v roli Václava Orla v seriálu TV Nova Okresní přebor.

Režisér Jan Prušinovský chtěl Luďka Sobotu i přesto, že vedení televize i někteří herečtí představitelé se dívali na obsazení zapadlého herce s velkou nedůvěrou! Zejména Ondřej Vetchý (48) byl na pochybách, co tam "koktavý herec" bude dělat!

Nakonec je však Luděk Sobota všechny překvapil tím, jak hrál, a tak vzájemná nedůvěra zmizela! Je ovšem možné, že kdyby si Ondřej Vetchý postavil hlavu, možná by si stárnoucí herec v seriálu vůbec nezahrál!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ondřej Vetchý, Jan Prušinovský, Luděk Sobota

Filmy:
Okresní přebor

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, TV Nova, český seriál, televizní seriál, Okresní přebor seriál, Luděk Sobota fotky, Luděk Sobota photos, Luděk Sobota okresní přebor, roel v seriálu, Luděk Sobota role v seriálu
TOPlist