Lucie Hadašová se provdala za svého dlouholetého přítele!

09.07.2013

Bývalá Miss ČR 2007 včera na vinici v jihomoravském Zaječí řekla ANO otci svého dítěte! Lucie Hadašová a o devět let starší Jaroslav Bednář, kteří spolu vychovávají tříletou dceru Denisu, vlezli do chomoutu po čtyřech letech vztahu.

lucie
Lucie Hadašová a Jaroslav Bednář
Foto: profimedia.cz

Lucie Hadašová (27) a Jaroslav Bednář (36) zvolili jako datum svého velkého dne sedmadvacáté narozeniny blonďaté modelky. Svatba se konala v pondělí přímo na vinici v Zaječí u Břeclavi, a to jen za přítomnosti rodiny a nejbližších přátel.

Čtěte také

Hokejista, který jeden čas chodil také s Helenou Zeťovou a Darou Rolins, se ženil podruhé - z manželství s Martinou Žemličkovou, s níž se rozvedl v roce 2009, má navíc už dvanáctiletou dceru Natálii. Jaroslav Bednář v současnosti hraje v týmu SC Bern, s nímž nedávno vyhrál hokejový titul ve švýcarské lize.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jaroslav Bednář, Lucie Hadašová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, české krásky, Missky, sportovci, svatba celebrit, Lucie Hadašová svatba, Lucie Hadašová sexy, hokejisté, čeští hokejisté, sňatek celebrit, čeští sportovci Lucie Hadašová fotky, Lucie Hadašová foto, Lucie Hadašová dcera, Lucie Hadašová manžel, Lucie Hadašová milenec, Jaroslav Bednář foto, Lucie Hadašová přítel, Lucie Hadašová partner, Lucie Hadašová sňatek, Jaroslav Bednář fotky, Jaroslav Bednář svatba, Jaroslav Bednář sňatek
TOPlist