Lucie Hadašová nahoře bez - 2. část

02.02.2010

Modelka nám poodhaluje své silikonové trojky! Česká Miss 2007 Lucie Hadašová (23) nedávno nafotila sérii odvážných snímků, kde se svlékla jen do kalhotek, ale silikonové poprsí zakrývaly její vlasy.

Přinášíme další snímky, které Lucie nafotila v prezidentském apartmá mezinárodního hotelu před objektivem fotografa Jana Tůmy.

Na první pohled fotky vypadají jako velmi odvážné, bohužel stydlivost Lucie nám nedovolila spatřit její silikony celé, neboť si je modelka zakryla buď rukama nebo je překryla vlasy. Lucie se totiž zařekla, že úplně nahoře bez by se nafotit nikdy nenechala. Lucie, nikdy neříkej nikdy!

Čtětě více: Lucie Hadašová nahoře bez

Lucie se poprvé nechala nafotit nahá pro pánský magazín krátce poté, co podstoupila plastickou operaci poprsí. Své jedničky si před dvěma lety nechala pomocí silikonových implantátů zvětšit na trojky. Stálo to za to?

Lucie nyní žije v ruském městě Nižnyj Novgorod, kde její přítel Jaroslav Bednář hraje hokej, a do Prahy jezdí jen na návštěvu rodiny nebo kvůli pracovním příležitostem. Učí se rusky, stárá se o domácnost a modeling jí může být ukradený. A je spokojená, což je nejdůležitější!

Galerie k článku

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Lucie Hadašová

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, krásné dívky, České celebrity, Nahé celebrity, české krásky, Missky, krásné české dívky, Nahé české celebrity, Lucie Hadašová polonahá, Lucie Hadašová focení, Lucie Hadašová fotky, silikony, Lucie Hadašová sexy fotky, Lucie Hadašová photos, Lucie Hadašová sexy, Lucie Hadašová nude, Lucie Hadašová nude pictures, slikonové trojky, Jaroslav Bednář, Lucie Hadašová nahoře bez, Lucie Hadašová topless
TOPlist