Lucie Borhyová: Svatba se nekoná!

24.12.2014

Moderátorka Lucie Borhyová (36) září štěstím, rok 2014 se jí určitě povedl přesně tak, jak by si to přála. Získala nového přítele a dceru k tomu! Malinké vrásky jí může činit pouze fakt, že nedošlo k avizované svatbě.

Lucie Borhyová
Zdroj: Facebook

Jak pro Lucii, tak pro jejího partnera Michala Hrdličku (26) jde o premiéru. Ačkoliv má Lucie syna ze vztahu s Řekem Nickem, ke svatbě nikdy nedošlo. Lucie dokonce přiznala, že s otcem svého dítěte se od narození syna stýkala sporadicky a prakticky byla matkou samoživitelkou.

To rozhodně se sporťákem Michalem Hrdličkou není pravda. Michal s Lucií žijí jako rodina a svůj svazek se rozhodli stvrdit svatebním obřadem. K tomu ale zatím nedošlo. Nejprve se nechtěl pár brát před narozením dcery Lindy a posléze proto, že kdosi neznámý prý vyzradil termín veřejnosti. A tak se plánuje termín nový, který prý bude super tajný. Tak, uvidíme!

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Lucie Borhyová, Michal Hrdlička

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české moderátorky, čeští moderátoři, TV Nova, moderátorky zpráv, Lucie Borhyová nova, svatby celebrit, české celebrity svatby, Lucie Borhyová rodina, Lucie Borhyová dítě, Lucie Borhyová milenec, svatby celebrit 2014, svatby českých celebrit, Lucie Borhyová Michal Hrdlička, Lucie Borhyová partner, Lucie Borhyová muž, Lucie Borhyová vztah, Lucie Borhyová muži, Lucie Borhyová svatba, moderátorky zpráv Nova, TV Nova moderátorky, TV Nova moderátoři, Michal Hrdlička parnerka, Michal Hrdlička svatba, Michal Hrdlička žena, Michal Hrdlička vztah
TOPlist