Louis Tomplison z One Direction bude táta! Mámou dívka na jednu noc

16.07.2015

Fanynky chlapecké popové skupiny One Direction ždímou kapesníky. Teprve třiadvacetiletý člen  kapely Louis Tomlinson (23) se totiž stane otcem. Jeho rodiče ho evidentně zapomněli řádně poučit o antikoncepci!

Louis Tomlinson

Se svou poslední dívkou Eleanor Calder se rozešel teprve nedávno, matkou dítěte bude stylistka Briana Jungwirth z Los Angeles, kde chce také dítě vychovávat.

S Louisem jsou prý dlouholetí kamarádi a tato skutečnost je ještě více sblížila, o žádné velké vzplanutí tedy nejde, ostatně před pár dny na festivalu v Glastobburry se Louis vodil za ruku s jinou... Přesto se už prý potkali také jejich rodiče, kteří jsou připraveni mladým pomoci.

Zpěvák je prý z očekávaného potomka zatím nadšen a je připraven Brionu doprovodit vždy k lékaři. Uvidíme, zda tedy takto podstatný zážitek pár nějak více sblíží. 

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Louis Tomlinson

Interpreti:
One Direction

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční zpěváci, zahraniční kapely, klučičí kapely, Louis Tomlinson foto, Louis Tomlinson otec, Louis Tomlinson dítě, Louis Tomlinson partnerky, Louis Tomlinson ženy, Louis Tomlinson One Direction, Louis Tomlinson kapela, Louis Tomlinson osobní život, Louis Tomlinson novinky, Louis Tomlinson online, zahraničné celebrity, boy bandy
TOPlist