Lisa Kudrow se přiznala, že si nechala udělat plastiku nosu!

30.10.2013

Hvězda seriálu Přátelé podstoupila v šestnácti letech operaci, při níž jí lékaři upravili její velký frňák! Lisa Kudrow tvrdí, že jí tenhle drobný zákrok změnil život, páč si poté už nepřipadala tak ošklivá! A tom to je!

Lisa Kudrow
Zdroj: Lan Bui, wikipedia.org


Lisa Kudrow
(50), která se nejvíce proslavila jako Phoebe ze sitcomu Přátelé, poprvé promluvila o svých údajných plastikách. Bohužel jich nebylo tolik, jak bychom si mysleli - herečka si jen nechala upravit nosánek, aby se jí antisemitští spolužáci neposmívali, že vyhlíží jako židovka ...

Slavná blondýna si nechala svůj čichací nástroj operovat těsně před odchodem na novou střední školu. Herečka totiž chtěla radikálně změnit svou image, aby její noví kamarádi nevěděli, jak odporně předtím vypadala ... A zdá se, že jí to vyšlo!Lisa Kudrow ale zřejmě měla ještě nějaký jiný problém, který se vůbec netýkal jejího velkého nosu. "Phoebe" totiž kdysi prohlásila, že o panenství přišla až o svatební noci, čili v době, když jí bylo 32 let. A to je nějaký divný!

Herečka si kromě seriálu Přátelé zahrála také ve filmech Přeber si to, Přeber si to znovu, Zavěste, prosím, P.S. Miluji Tě, Rock ze střední nebo Hotel pro psy. V zásadě ale zůstala představitelkou jedné role.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lisa Kudrow

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Lisa Kudrow fotky, Lisa Kudrow foto, Lisa Kudrow Přátelé, Lisa Kudrow sexy, Lisa Kudrow Friends, Lisa Kudrow video, Lisa Kudrow operace nosu, Lisa Kudrow plastika, Lisa Kudrow plastická operace, Lisa Kudrow přiznání
TOPlist