Lindsay Lohan propuštěna z vězení! Míří do léčebny!

02.08.2010

Americká herečka Lindsay Lohan (24) byla propuštěna po 11 dnech z vězení! V Lynwoodském vězeňském zařízení strávila necelé dva týdny. Teď si to namíří do léčebny, lidově řečeno do "vodmašťovny"!Mluvčí soudu v Los Angeles řekl, že Lindsay byla propuštěna ráno a ihned zamířila do instituce zvané UCLA Medical Center, kde nastoupila na rehabilitaci, resp. na léčení ze své závislosti na alkoholu a drogách. Lindsay si propuštění vymohla nejen dobrým chováním, ale také neustálým proudem slz.

Soudkyně Marsha Revel, která původně herečku odsoudila k devadesáti dnům vězení, asi změnila názor (nebo se jí té holky nešťastné zželelo) a rozhodla o tom, že Lindsay se bude skutečně léčit. Je to určitě lepší, než když brečela na samotce v base! Na druhou stranu vězeňská zkušenost jí aspoň dala za vyučenou!

Čtěte více: Lindsay Lohan ve vězení: Bude tam jen 12 dní!?

Zařízení pro odvykání drog v Morningside Recovery je určitě o něco pohodlnější než opravdové vězení! Lindsay by se sice nejradši vrhla zase do kolotoče večírků a chlastání, ale na to musí nějaký čas zapomenout. Podle odborníků z oblasti psychiatrie se program v léčebném středisku přesně hodí na její problémy. Lindsay dostane od lékařů pěkné kapky!

Náš názor: Lindsay konečně přijde tam, kam od začátku patří. Do vodmašťovny!

Fandím
29 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Lindsay Lohan

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, americké herečky, Zahraniční celebrity, lesbičky, americké celebrity, zahraniční herečky, Lindsay Lohan fotky, Lindsay Lohan photos, Lindsay Lohan lesbičky, Lindsay Lohan lesby, Lindsay Lohan vězení, Lindsay Lohan strach, Lindsay Lohan jail, Lindsay Lohan prison, Lindsay Lohan šikana, americké lesbičky, nástup do basy, Lindsay Lohan ve vězení, propuštění, Lindsay Lohan propuštění, Lindsay Lohan léčebna, lindsay lohan released
TOPlist