Lindsay Lohan pozuje pěkně odvážně v bikinách! A žije prý už zdravě, vážně!

04.08.2014

Zatímco ještě nedávno dlely celebrity na jachtách u Saint Tropez, v současné chvíli se přemístily na španělský ostrov Ibiza a oddávají se zde party životu u moře. Nejinak činí osmadvacetiletá, dalo by se říci bývalá herečka Lindsay Lohan, která odsud posílá pěkné pozdravy svým fanouškům v podobě fotek v bikinách.

Lindsay Lohan
Zdroj: Instagram

To by bylo, aby proslavená party girl někde chyběla! Takže Lindsay zavítala také na Ibizu, kde byla třeba svědkem bitky drzouna Justina Biebera (20) s Orlando Bloomem (37) a pochopitelně fandila Orlandovi.

Ale kromě party života se zde snaží prý i žít zdravě, být na sluníčku a plavat v moři. Lindsay se totiž pro svůj profil na Instagramu vyfotila v bikinách, jednou sama v hotelovém pokoji a jednou s dvěma neznámými mladíky.

A připojila tajemný vzkaz: „Buďte šťastní a žijte zdravě. Jde to!“ Že by věčná potížistka a milovnice kokainu a alkoholu nastoupila cestu abstinence?

Fandím
29 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Lindsay Lohan

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
krásné ženy, sexy celebrity, sexy tela, celebrity foto, ženy v plavkách, dívky v plavkách, dívky v bikinách, Lindsay Lohan foto, party girl, Lindsay Lohan sexy fotky, nahé ženské tělo, ženská těla, Lindsay Lohan party, Lindsay Lohan bikini, Lindsay Lohan žhavé fotky, Lindsay Lohan sexy foto, Lindsay Lohan Instagram, Lindsay Lohan odhalená, Lindsay Lohan postava, Lindsay Lohan tělo
TOPlist