Lindsay Lohan by si chtěla zahrát Batgirl

11.01.2018

Batmanovu neohroženou pomocnici si chce v novém filmu Josse Whedona (53) zahrát nechvalně proslulá americká herečka Lindsay Lohan (31). Lohanovou proslavily nejen rodinné komedie jako Past na rodiče, Mezi námi děvčaty nebo Protivný sprostý holky, ale ve stejné, ne-li větší míře také časté problémy se zákonem, alkoholem a drogami.

Lohanová nikdy netočila kriticky úspěšné filmy a posledním jejím větším počinem bylo Scary Movie 5 z roku 2013. Nyní se však zdá, že se chce bývalá dětská hvězda vrátit zpět k herectví. Nedávno totiž na svém twitterovém účtu napsala: „Sdílejte tenhle tweet, pokud si myslíte, že bych měla hrát v nové BATGIRL a dejte vědět Jossi Whedonovi.“

Reakce na výzvu Lohanové jsou u jejích sledujících velmi smíšené. Někteří jsou z jejího rozhodnutí nadšení jako například uživatel s přezdívkou @Rob70Gof, který píše: „Na tu roli se skvěle hodíš. Prospěje ti, když se vrátíš k herectví.“ Většina reakcí na jejím účtu jsou však negativními reakčními gify, které si z herečky utahují.

Na čem se ale její fanoušci často shodují, je názor, že by herečka měla hrát jinou roli z DC univerza. Podle nich by se k Lohanové prý mnohem více než role dcery komisaře Gordona hodila postava Poison Ivy, kterou dříve ztvárnila například Uma Thurman (47) v nechvalně proslulém filmu Joela Schumachera (78) s názvem Batman a Robin. Ten představil věci jako „Batkreditku“ či příšerné vtipy Arnolda Schwarzennegera (70) v roli Mr. Freeze.

Co na to říkáte vy? Byla by Lohanová lepší jako Batgirl, nebo Poison Ivy? Nebo by radši měla po všech svých problémech s hereckou kariérou úplně skončit?

Fandím
29 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Lindsay Lohan

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Batman, komiksy, DC, DC filmy, DC vesmír, komiksové postavy, superhrdinky, Batgirl, Lindsey Lohan Batgirl, Poison Ivy, DC universe, novinky z DC, komiksové krásky, krásky z komiksů, Batman filmy, Batmanove pomocnice, Lindsey Lohan filmy, Joss Whedon, filmy Josse Whedona
TOPlist