Tom Arnold

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herec, Komik

Věk: 61 let

Datum narození: 6.03. 1959

Místo narození: USA, Iowa, Ottumwa

Výška: 188 cm

Hodnocení Tom Arnold

Přitažlivost
0% (0 hlasů) Neumístněno
Talent
0% (0 hlasů) Neumístněno
Inteligence
0% (0 hlasů) Neumístněno
Vtipnost
0% (0 hlasů) Neumístněno

Fotky Tom Arnold (41)

Životopis Tom Arnold Upravit životopis

Thomas Duane "Tom" Arnold (* 6. března 1959) je americký herec a komik.

Životopis

Osobní život

Arnold se narodil ve městě Ottumwa (stát Iowa, U. S.) jako syn Lindy Kay Grahamové (rozená Collierová) a Jacka Arnolda. Má tři sourozence, Johnnyho, Scotta a Marka. Arnold navštěvoval střední školu v Otumwě (Ottumwa High School) a sólově začal dělat komedii, když mu bylo 23 let. V roce 1983 se seznámil s Roseanne Barrovou, když ho viděla vystupovat. Arnold, který měl židovské předky z matčiny strany, konvertoval k judaismu po svatbě s Barrovou.

Kariéra

Arnold byl sólový komik, který se stal autorem populární televizního sitcomu Roseanne (který debutoval v roce 1988) poté, co se snažil stát preparátorem. Vzal si hvězdu tohoto seriálu, Roseanne Barrovou, v roce 1990, poté co se rozvedla se svým prvním mužem. Občas se objevil na obrazovce jako postava „Arnie Thomas“. Jeho svatba s Barrovou přitáhla média a především bulvární plátky, především kvůli jejich občasnému násilnickému chování. V roce 1992 hrál Arnold ve svém vlastním sitcomu, The Jackie Thomas Show (Show Jackieho Thomase), který měl 18 epizod.

V roce 1993 si Arnold společně s Barrovou koupili dům v Ottumvě a otevřeli si restauraci, Roseanne and Tom's Big Food Diner, v nedalekém městě Eldon. Oba se objevili v roce 1993 ve filmu The Woman Who Loved Elvis, který se natáčel právě v Ottumwě. Arnold a Barrová se rozvedli v roce 1994 a jejich restaurace byla zavřena v roce 1995. Na konci 90. let 20. století v rádiovém rozhovoru Howard Stern Show Arnold přiznal, že jeho podíl z jeho a Barrova majetku byla spočtena na více jak $20-000-000 a to včetně procent z Roseanne televizní série, ale nechtěl dál poskytnout detaily odvoláním na práva na soukromí.

V roce 1994 se Arnold objevil jako partner postavy hrané Arnoldem Schwarzeneggerem ve filmu Jamese Camerona True Lies (Pravdivé lži), který také později podpořil Arnolda Schwarzeneggera při kandidatuře na úřad guvernéra. Jeho role ve filmu True Lies byla parodována v episodě Rodiny Simpsonových, kde neaktivní herec "Troy McClure" udělá návrat ke kariéře ve filmu McBaina The Simpsons|Rodina Simpsonových také ukázala Tom Arnolda mezi lidmi poslanými do slunce raketou v jejich desátém čarodějnickém dílu.

Arnold pořádal Fox Sports Net’s pořad Best Damn Sports Show Period. Nadadabiopval také postavy Arby’s “Oven Mitt” postavu v reklamách na fast-food restaurace.

V roce 2005 Arnold poprvé dostal roli muže v romantickém filmu Happy Endings. Tentýž rok Arnold hrál ve filmuThe Kid & I, což ho spojilo s Eric Gores, synem milionáře jménem Alec Gores. Jeho syn měl mozkovou obrnu a jeho otec najal Arnolda, jejich souseda v Beverly Hills, aby vytvořil pokračování Erikova oblíbeného filmu True Lies | Pravdivé lži. Arnold se objevil na Ames, Iowa na prvních Národních hrách pro postižené (National Games for the Special Olympics). Účinkoval během úvodní ceremonie a byl jejich součástí během celé akce.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Tom Arnold (4)

Komik Tom Arnold se na stará kolena stal poprvé otcem!

08.04.2013 - Americký herec se ve čtyřiapadesáti letech konečně dočkal syna!

Naboř a ujeď: Bláznivá akční komedie s vůní benzínu!

25.09.2012 - Co se stane, když vás na dovolené začnou pronásledovat pomstychtiví parťáci a zuřiví policisté?

Bitevní loď aneb Hnusní emzáci opět zaútočili na naši Ameriku!

24.04.2012 - Velkolepý americký blockbuster nám opět připomene starou pravdu, že vetřelci z vesmíru tady nemají co pohledávat!

Marisa Miller v zápalu hry ukázala zadeček

12.02.2010 - Modelka se během zápasu celebrit v americkém fotbale nedobrovolně odhalila.

Všechny články o Tom Arnold (4) »
TOPlist