Rebecca St. James

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herečka, Zpěvačka, textařka, spisovatelka

Věk: 40 let

Datum narození: 26.07. 1977

Místo narození: Austrálie, Sydney, Nový Jižní Wales

Žánry: ženské vokály , rock , pop , křesťanská , křesťanský rock

Hodnocení Rebecca St. James

Přitažlivost
83% (7 hlasů) 8359.místo
Talent
80% (6 hlasů) 11323.místo
Inteligence
82% (6 hlasů) 10124.místo
Vtipnost
78% (6 hlasů) 10676.místo

Fotky Rebecca St. James (206)

Videoklipy Rebecca St. James (106)

Písně Rebecca St. James (249)

Všechny písně Rebecca St. James (249) »

Diskografie Rebecca St. James (19)

Greatest Hits ( 11 Nov 2008)
aLIVE in Florida ( 20 Mar 2007)
Celá diskografie Rebecca St. James (19) »

Životopis Rebecca St. James Upravit životopis

Rebecca St. James (* 26. července 1977 v Sydney v Austrálii jako Rebecca Jean Smallbone) je americká křesťanská zpěvačka, textařka, spisovatelka a herečka australského původu, několikanásobná držitelka Dove Award a Grammy Award.

Je známou aktivistkou hnutí pro-life a propagátorkou sexuální abstinence mladistvých, což se promítá i do její tvorby. Mezi její nejslavnější hity patří písně Wait for me a God.

V roce 2009 vyšel pro-life film Sarah´s choice, v němž stvárnila hlavní roli.[1] V České republice vystupovala v roce 2007 na Celostátním setkání mládeže v Táboře.[2]

Život

Narodila se v australském Sydney jako nejstarší ze sedmi dětí Davida a Helen Smallboneových (má jednu sestru a 5 bratrů).[3] Její otec byl organizátorem křesťanských koncertů, vlastnil nahrávací společnost a hudební obchod. Rebecca začínala zpívat v baptistickém chrámovém sboru. Jako počátek její vlastní hudební kariéry se počítá rok 1990, kdy zahajovala australskou show Carmanova turné. V roce 1991 pak vydala své první album „Refresh My Heart“, u tohoto nezávislého alba ještě použila jméno Rebecca Jean. Krátce poté dostal její otec pracovní nabídku z USA a rodina se tam přestěhovala, částečně kvůli této nabídce, hlavně ale kvůli možnostem, který tento přesun skýtal Rebečině umělecké kariéře. Uzavřela smlouvu s nahrávací společností ForeFront Records a začala používat umělecké jméno Rebecca St. James.

Na rodinu krátce po přestěhování do USA dopadly těžké časy: otcovo australské podnikání nepřežilo jeho nepřítomnost a zkrachovalo a on zároveň ztratil své americké zaměstnání, což zanechalo rodinu, čekající dalšího potomka, ve velmi obtížné situaci. Otec tehdy založil úklidovou firmu a celá rodina se podílela na jejím chodu: uklízela po domech a upravovala zahrady a trávníky.[4] V roce 1994 vydala Rebecca své první album u společnosti ForeFront Records: Rebecca St. James. V roce 2007 vystoupila také v České republice na Celostátním setkání mládeže v Táboře na charitativním koncertě pro Haiti.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Rebecca St. James (0)

Všechny články o Rebecca St. James (0) »
TOPlist