Pierre Bouvier

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Zpěvák

Věk: 42 let

Datum narození: 9.05. 1979

Výška: 180 cm

Člen skupiny: Simple Plan, ReSet

Žánry: mužské vokály , pop punk , sexy , romantická , roztomilá

Hodnocení Pierre Bouvier

Přitažlivost
92% (12 hlasů) 3249.místo
Talent
92% (12 hlasů) 5820.místo
Inteligence
92% (11 hlasů) 5525.místo
Vtipnost
92% (11 hlasů) 4838.místo

Fotky Pierre Bouvier (174)

Životopis Pierre Bouvier Upravit životopis

Pierre Charles Bouvier (* 9. května 1979) je francouzsko-kanadský muzikant a člen skupiny Simple Plan.

Životopis

Předtím, než se Pierre stal muzikantem, pracoval v restauraci St-Hubert v Montrealu jako kuchař. V třinácti letech založil společně se spolužákem Chuckem Comeau punk rockovou skupinu Reset, kde Pierre zpíval a hrál na kytaru.

Po nějaké době se Chuck rozhodl odejít ze skupiny a dát přednost škole, ale hudba ho i nadále přitahovala. Díky tomu si v pozdější době s Jeffem Stinco založil skupinu a Pierra přizval aby začal hrát s nimi a tak vznikly Simple Plan. Spolupracoval jako co-producent s několika skupinami například s raperem MC Lars se kterým nahrál pro nové "This Gigantic Robot Kills" album píseň "It's Not Easy (Being Green)" kde zpívá refrén.

Role Model Clothing

Je spoluzakladatelem značky Role Model Clothing, společně s Chuckem Comeau a s webmasterem, fotografem Patrick Langlois.

Role Model Clothing navrhují Bouvier, Langlois and Comeau (sami je velice často nosí a také je často můžete vidět ve videoklipech Simple Plan).

Damage Control

DAMAGE CONTROL je bývalá Pierrova show, kterou měl na MTV od 6. března 2005, ale měl toho hodně musel s tím skončit. Tato show byla o tom, že rodiče nechali svého milovaného potomka doma, kde byly všude schované skryté kamery a byly schováni v garáži u souseda, kde ho i s Pierrem pozorovaly. Dělal tam různé úkoly například najednou se před domem objevila nějaká celebrita a oni pozorovaly jak se s tím jejich potomek vypořádá. Po určeném čase se v domě objeví Pierre s rodiči a prozradí potomkům co se vlastně všechno stalo.

Osobní život

Pierre vystudoval College Beaubois, střední škola v Montrealu stejně jako ostatní členové Simple Plan Sébastien Lefebvre, Jeff Stinco, David Desrosiers a Chuck Comeau. Pierre má dva bratry Jonathana a Jaye pro kterého napsal píseň "Save You," na album Simple Plan, píseň je o tom jak Jay bojoval s rakovinou.


Zdroj: Wikipedia.org

Články o Pierre Bouvier (0)

Všechny články o Pierre Bouvier (0) »
TOPlist