Pauley Perrette

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 1 názor

Povolání: Herečka, Zpěvačka, spisovatelka

Věk: 49 let

Datum narození: 27.03. 1969

Místo narození: USA, Louisiana, New Orleans

Výška: 178 cm

Žánry: mluvené slovo

Hodnocení Pauley Perrette

Přitažlivost
89% (68 hlasů) 6170.místo
Talent
86% (52 hlasů) 10011.místo
Inteligence
90% (45 hlasů) 7910.místo
Vtipnost
89% (46 hlasů) 7287.místo

Fotky Pauley Perrette (30)

Videoklipy Pauley Perrette (1)

Písně Pauley Perrette (2)

Písně

Překlad
Text
Videoklip
Všechny písně Pauley Perrette (2) »

Životopis Pauley Perrette Upravit životopis

Pauley Perrette (* 27. března 1969, New Orleans, USA) je americká herečka, známá svojí roli Abby v seriálu Námořní vyšetřovací služba. Jde také o spisovatelka a obhajuje občanská práva.

Život

Narodila se v New Orleansu. V dětství se mnohokrát stěhovala kvůli zaměstnání svého otce. Studovala kriminalistiku na Georgijské státní univerzitě v Atlantě. Později se přestěhovala do New Yorku, aby se mohla věnovat herectví. Vyzkoušela mnoho zaměstnání (např. barmanky, kadeřnice nebo fotografky). Nakonec začala natáčet videoklipy a reklamy a to ji přivedlo ke skutečným filmovým rolím.

Zahrála si v seriálu Vražda prvního stupně (Murder one). Objevila se v Show Drewa Careyho, v seriálu Jesse, dále hostovala v Frasierových, Early Edition a Moloney. Z jejích filmů lze zmínit Romy and Michelle´s High School Reunion, The Cowboy Way nebo nezávislý snímek The Price of Kissing and Angel. Její dosud největší rolí je postava Abby Sciuto, soudní znalkyně v seriálu NCIS: Námořní vyšetřovací služba.

Vystupuje také jako zpěvačka. Dříve hrála se svou kapelou Lo-Ball. Její patrně nejznámnější písničkou se stal hit, který se objevil ve filmu Pravá blondýnka - Can´t get me down.


Zdroj: Wikipedia.org

Články o Pauley Perrette (0)

Všechny články o Pauley Perrette (0) »
TOPlist