Natalia Oreiro

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 16 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Napiš názor 4 názory

Povolání: Herečka, Zpěvačka

Věk: 46 let

Datum narození: 19.05. 1977

Výška: 171 cm

Žánry: ženské vokály , pop , španělská , latin pop , latinskoamerická

Hodnocení Natalia Oreiro

Přitažlivost
90% (114 hlasů) 5828.místo
Talent
79% (97 hlasů) 12180.místo
Inteligence
80% (94 hlasů) 11222.místo
Vtipnost
79% (98 hlasů) 10712.místo

Fotky Natalia Oreiro (299)

Natalia Oreiro nahé fotky (9)

Videoklipy Natalia Oreiro (38)

Písně Natalia Oreiro (39)

Všechny písně Natalia Oreiro (39) »

Diskografie Natalia Oreiro (3)

Životopis Natalia Oreiro Upravit životopis

Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo (* 19. května 1977, Montevideo, Uruguay) je uruguayská herečka a zpěvačka.

Životopis

Od svých 8 let docházela na kurzy herectví, ve dvanácti vyhrála konkurs na hraní reklamy a do svých sedmnácti účinkovala ve více než 30 spotech (mezi nimi i reklama na Pepsi nebo Niveu). Tehdy se rozhodla pro hereckou kariéru a odstěhovala se do Buenos Aires (Argentina). Bydlela v malém podnájmu o přibližné výměře 30 m². Docházela na konkurzy do televize a po několika odmítnutích dostala malou roli v telenovelách Dulce Ana a Inqonquistable corazon. První hlavní roli hrála v seriálu 90-60-90 modelos, poté v Ricos y Famosos. Po dotočení těchto seriálů si jí všimli filmoví producenti a Natalia obdržela nabídku k natočení filmu Un Argentino en Nueva York (1998), který byl v Argentině tak úspěšný, že v prvním týdnu porazil i Titanic. Při této příležitosti měla možnost nazpívat k filmu úvodní píseň, což dokázalo, že je i nadanou zpěvačkou.

Poté přišla klíčová role v telenovele Divoký anděl (Muñeca brava, 1999), lehce komediální seriál, který se vysílal v 27 zemích včetně ČR a přinesl Natalii celosvětovou popularitu. Hraje zde Millie, praštěnou holku, která v 18 odchází z pěstounského kláštera pracovat jako služka v domě Di Carlo, aby se později zamilovala do syna pána domu, Iva. Příběh se odvíjí po 270 dílů, což z něj činí jeden z nejdelších v historii telenovel. Natalia k seriálu nazpívala i úvodní píseň a vydala své první CD, jehož skladby byly v DA použity. Následovalo velké evropské turné, při němž navštívila i Prahu, aby zde vystoupila na koncertu, předala Slavíka Lucii Bílé a převzala platinovou desku za své album. Při té příležitosti představila fanouškům i své druhé album, Tu Veneno, za které dostala zlatou desku (ne jenom jednu). Dále hrála v seriálech (Kachorra, El Deseo, Sos mi vida, Al ritmo del tango, Botines, minutová role v La guerra de los gimnasios, film Cleopatra). K seriálu Kachorra, též vysílaného u nás, vydala třetí CD s názvem Turmalina.

V roce 2006 Natalia znovu spolupracuje se svým televizním partnerem z Anděla, Facundem Aranou, na seriálu Sos mi vida, opět komediálně laděné telenovele o dívce-boxerce, která si po zranění musí hledat alternativní práci a v té se seznámí s Martínem (Arana), který je šéfem podniku.

Soukromý život

Její první velká láska, herec Pablo Echarri, byl po dobu celých šesti let jejím snoubencem, když se zcela nenadále rozešli. Natalia rozchod prožívala velmi těžce, ale po pár měsících se rozhodla znovu „vstoupit do života“ a začala se na veřejnosti ukazovat s rockerem Ricardem Mollem, který je asi o 20 let starší než ona. Po půlroční známosti se 31. prosince 2001 vzali a společně se přestěhovali do buenosaireské čtvrti Palermo Viejo.

Rodinu Natalie kromě Ricarda tvoří matka Mabel, otec Carlos, sestra Adriana a babička Beba. Všichni žijí v Uruguayi, kromě Adriany, která se provdala do Mexika.

Před několika lety ale proběhla aféra, kdy starší uruguayský pár řekl tisku, že Natalia je jejich dcera. Po mnoha testech DNA a vyšetřování se zjistilo, že je to lež a Natalia pár zažalovala.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Natalia Oreiro (4)

Divoký anděl Natalia Oreiro v klidu porodila první dítě!

28.01.2012 - Nejznámější uruguayská herečka a zpěvačka přivedla na svět syna!

Těhotná Natalia Oreiro se ukázala v klipu pro Greenpeace úplně nahá!

06.01.2012 - Proslulá uruguayská herečka podpořila svým nahým tělem ekologickou organizaci Greenpeace!

Natalia Oreiro alias Divoký anděl čeká dítě!

04.10.2011 - Urugayská herečka Natalia Oreiro (34), která se u nás proslavila díky telenovele Divoký anděl, je těhotná!

Natalia Oreiro - stryptýz

31.01.2009 - Populární uruguayská herečka a zpěvačka - Natalia Oreiro předvede hezký stryptýzový taneček.

Všechny články o Natalia Oreiro (4) »
TOPlist