Morena Baccarin

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herečka

Věk: 42 let

Datum narození: 2.06. 1979

Hodnocení Morena Baccarin

Přitažlivost
95% (23 hlasů) 2373.místo
Talent
94% (18 hlasů) 4782.místo
Inteligence
96% (18 hlasů) 3634.místo
Vtipnost
93% (15 hlasů) 4067.místo

Fotky Morena Baccarin (50)

Morena Baccarin nahá ve filmech (1)

Životopis Morena Baccarin Upravit životopis

Morena Baccarin (* 21. ledna 1979, Rio de Janeiro, Brazílie), dcera brazilské herečky Vera Setty, je italsko-brazilská herečka, divákům nejznámější v roli společnice (luxusní prostitutky) Inary Serry ve zrušeném sci-fi seriálu Firefly a navazujícím filmu Serenity.

V deseti letech se Morena se svými rodiči přestěhova do Greenwich Village v New Yorku, kde později navštěvovala konzervatoř Fiorella LaGuardiy (Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts) a divadelní obor na Juilliardově škole (Juilliard School).

Svou první roli získala v komedii ze světa módy Parfém (2001), následovala hlavní role ve filmu Way Off Broadway (film) (2001). V Los Angeles pak získala svou dosud největší roli v televizním seriálu Firefly a navazujícím filmu Serenity.

V desáté sérii Hvězdné brány a navazujícím filmu Hvězdná brána: Archa pravdy ztvárnila Adriu, dceru Valy Mal Doran a představitelku Ori.

V roce 2009 dostala hlavní roli v seriálu V, remaku vyslaného americkou televizní stanicí ABC. Zde hraje Annu, vůdce Návštěvníků.

V současné době ztvárňuje roli manželky amerického válečného veterána v americkém drama seriálu Homeland, vysílaného televizní stanicí HBO.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Morena Baccarin (0)

Všechny články o Morena Baccarin (0) »
TOPlist