Melody Thornton

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herečka, Zpěvačka, tanečnice

Věk: 39 let

Datum narození: 28.09. 1984

Výška: 160 cm

Člen skupiny: Pussycat Dolls, The

Žánry: ženské vokály , pop , RnB , americká , 2. tisíciletí

Hodnocení Melody Thornton

Přitažlivost
89% (23 hlasů) 6287.místo
Talent
88% (20 hlasů) 9183.místo
Inteligence
83% (19 hlasů) 9924.místo
Vtipnost
87% (18 hlasů) 8013.místo

Fotky Melody Thornton (101)

Životopis Melody Thornton Upravit životopis

Melody Thornton (* 28. září 1984) je americká R&B zpěvačka, textařka, tanečnice a modelka, která se proslavila především jako členka úspěšné dívčí kapely Pussycat Dolls. Přesto, že je nejmladší, hned po frontmance kapely Nicole Scherzinger dostávala nejvýznamnější pěvecké role. V roce 2010 Melody skupinu opustila.

Začátky

Narodila se matce Mexičance a otci Afroameričanovi. V roce 2003 absolvovala Camelback High School ve Phoenixu v Arizoně. Její talent vyšel poprvé na světlo na základní škole při talentové soutěži, na které zpívala píseň Mariah Carey (původně od skupiny Badfinger) „Without You“.

Sólová kariéra

Melody zahájila svou sólovou kariéru spoluprácí s raperrem Jibbsem na písni „Go Too Far“, která byla převzata od zpěvačky Janet Jackson (původně píseň „Let's Wait a While“) pro Jibbsovo album „Jibbs Featuring Jibbs“. V několika interview fanouškům vzkázala, aby vyčkávali na její vlastní hudbu. Při rozhovoru v Cabanna Clubu v Hollywoodu pak potvrdila, že nahrává a píše písně pro svůj sólový program. Také se vyjádřila, že by ráda vytvořila pár písní ve španělštině, aby poukázala na svůj mexický původ.

Během rozpadu skupiny Pussycat Dolls pracovala na několika rozdílných projektech. Byla účastnící show „Bank of Hollywood“, spolupracovala na videoklipu Keri Hilson k písni „Slow Dance“ a objevila se ve dvou písních na druhém albu Timbalanda – „Shock Value II“.

Sólové album

Melody prohlásila, že v blízké budoucnosti vyjde její sólový debut „Hit The Ground Running“. V červnu 2010 upřesnila i jména těch, kdo s ní budou na albu spolupracovat – mezi nimi byli například Cee-Lo, Polow Da Don ale i Lil Wayne.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Melody Thornton (0)

Všechny články o Melody Thornton (0) »
TOPlist