Markéta Konvičková

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 2 názory

Povolání: Zpěvačka

Věk: 29 let

Datum narození: 17.05. 1994

Místo narození: Česká republika, Třinec

Žánry: rock , pop , česko-slovenská

Hodnocení Markéta Konvičková

Přitažlivost
92% (158 hlasů) 3676.místo
Talent
88% (123 hlasů) 9091.místo
Inteligence
85% (116 hlasů) 9045.místo
Vtipnost
82% (114 hlasů) 9509.místo

Fotky Markéta Konvičková (114)

Videoklipy Markéta Konvičková (17)

Písně Markéta Konvičková (20)

Všechny písně Markéta Konvičková (20) »

Životopis Markéta Konvičková Upravit životopis

Markéta Konvičková (* 17. května 1994) je česká zpěvačka. Věnuje se žánru popové hudby. V současnosti (2010) studuje na Střední škole hotelové a obchodně podnikatelské v Českém Těšíně.

Kariéra

Poprvé na sebe upozornila jako finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se probojovala až do nejlepší desítky. V 1. semifinále zpívala píseň „Umbrella“ od zpěvačky Rihanny, za kterou sklidla obrovské ovace a druhé místo v SMS hlasovaní diváků v kategorii dívek. V následujících přímých přenosech zazněl song „Pro mě jsi“ od skupiny 4LIFE, lásku k válečným filmům potvrdila Markéta písní „There you´ll be“ z Pearl Harboru, jako jeden ze svých hudebních vzorů označila Natashu Bedingfield a zazpívala její „I bruise easily“ a přestože „Where do I begin“ od Shirley Bassey zazpívala na jedničku, stejně pro ni bylo kolo písní s orchestrem osudným. Markéta skončila na 9. místě z více jak 11 000 přihlášených. Kromě výše zmíněné talent show se účastnila také soutěží Werk Anděl Třinec a Havířovská nota.

Ihned po soutěži Markétu oslovil manažer Petr Šiška a nabídl jí smlouvu s jeho agenturou Petarda Production. Proto v květnu roku 2010 vyšlo debutové CD Na šňůře perel, na kterém spolupracovala řada známých jmen - Michal David, Petr Bende, a další. V témže období spatřil světlo světa i její první singl a posléze videoklip s názvem Co hvězdám šeptají. Píseň bodovala v rádiích i hitparádách. Stejně jako letní hit To holky maj rády, který napsal legendární kytarista Andonis Civopulos. Videoklip se točil na třineckém koupališti za účasti spousty Markétiných fanoušků. Třetím singlem byla vybrána balada Láska se nedá dělit třemi, kterou napsal Petr Bende. Markéta se může pyšnit nejen tím, že je první interpret, pro kterého Petr psal, ale také krásným klipem, který se točil v Turecku. Na podzim vyrazila společně se svou doprovodnou kapelou No talking band na své první turné, které pojmenovala Křížem krážem tour 2010. Závěrečný koncert se uskutečnil v pražském Hard rock café. Právě z této akce vzniklo i DVD s názvem Markéta Konvičková a No talking band - Hard rock cafe live 2010 a čtvrtý singl Nenech mě čekat, který pochází z pera Michala Davida. Na svém kontě má Markéta i duet s legendární českou skupinou Citron - šlo o předělávku písně Už couvám a vánoční píseň Vánoce v dlani - obě tyto písně se také objevily na kompilačním albu Songs for 2011.

V listopadu 2010 se stala Objevem roku v anketě Český Slavík Mattoni a také vítězem kategorie Objev roku v Hudebních cenách Óčka.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Markéta Konvičková (44)

Markéta Konvičková vydává desku, na přebalu je sexy jako nikdy

26.10.2017 - Zpěvačka Markéta Konvičková (23) se dme pýchou, vydává novou desku s lakonickým názvem Já.

Sexy Markéta Konvičková chystá nové album

11.09.2017 - Zpěvačka Markéta Konvičková (23) se fotila na nové album. Zvolila sexy, i když poněkud temnou černou barvu.

Markéta Konvičková chodí s pilotem

31.08.2017 - Zpěvačka Markéta Konvičková (23) se pochlubila úspěchy svého přítele, bude z něj totiž pilot!

V černé je sexy! Markéta Konvičková v novém klipu s Janem Bendigem

14.06.2017 - Markéta Konvičková (23) se vrátila z pracovní dovolené, v Tunisu natáčela klip.

Krásky musely vrátit bouráky, moc si jich neužily!

25.05.2017 - Zpěvačka Markéta Konvičková (23) a Misska Nikol Švantnerová se musí obejít bez luxusních vozů, ve kterých se poslední týdny vozily...

Zpěvačka Markéta Konvičková se pochlubila přítelem

19.05.2017 - Markéta sice show Tvoje tvář má známý hlas nevyhrála, ale nevadí, daří se jí i tak více než dobře.

Všechny články o Markéta Konvičková (44) »
TOPlist