Lucie Vondráčková

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 45 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Napiš názor 18 názorů

Povolání: Herečka, Zpěvačka, dabérka, textařka, tanečnice

Věk: 43 let

Datum narození: 8.03. 1980

Místo narození: Praha, Československo

Výška: 165 cm

Žánry: ženské vokály , pop , sexy , pomalá , česko-slovenská

Hodnocení Lucie Vondráčková

Přitažlivost
88% (2326 hlasů) 6373.místo
Talent
87% (2191 hlasů) 9462.místo
Inteligence
88% (2137 hlasů) 8184.místo
Vtipnost
89% (2043 hlasů) 7241.místo

Fotky Lucie Vondráčková (853)

Lucie Vondráčková nahá ve filmech (3)

Videoklipy Lucie Vondráčková (65)

Písně Lucie Vondráčková (112)

Všechny písně Lucie Vondráčková (112) »

Životopis Lucie Vondráčková Upravit životopis

Lucie Plekancová Vondráčková (* 8. března 1980 v Praze) je česká zpěvačka, herečka a dabérka.

Osobní život

Pochází z muzikantské rodiny, její otec Jiří Vondráček je známý herec, zpěvák, baskytarista a klavírista, matka Hana Sorrosová je textařka a překladatelka, teta Helena Vondráčková patří již mnoho desítek let do nejužší špičky české pop music.

Vystudovala hudebně-dramatický obor na pražské konzervatoři a úspěšně zakončila i studium kulturologie na Filozofické fakultě UK diplomovou prací „Tradice české pohádky v československé kinematografii“ (Mgr., 2005). Titul doktor filozofie získala obhajobou práce „Pohádky v československé kinematografii“ (PhDr., 2006).

Dne 17. června 2011 se v kapli svaté Kláry nad vinicí v Troji v areálu Botanické zahrady vdala za hokejistu Tomáše Plekance. a rozšířila své příjmení dle příjmení manžela na Lucie Plekancová Vondráčková. 4. prosince se novomanželům v kanadském Montrealu narodil syn Matyáš.

Profesní kariéra

Poprvé se před kamerou objevila ve svých devíti letech, kdy hrála v seriálu Ludvík Ráži Území bílých králů, později v seriálu Václava Vorlíčka Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.

V roce 1992 se stala moderátorkou pořadu pro děti a mládež Marmeláda a o rok později vydala své první stejnojmenné album Marmeláda.

Hrála ve třech filmech režiséra Juraje JakubiskaNejasná zpráva o konci světa, Bathory (v obou filmech se její postava jmenovala Lucie) a Post coitum, dále vystupovala ve filmu Labyrint. Zlomovým rokem v její herecké kariéře se stal rok 1992, kdy dostala malou roli v Národním divadle ve hře Saténový střevíček. Její významnou muzikálovou rolí pro byla Hanka ve Starcích na chmelu (Divadlo Milénium), v Divadle Rokoko ztvárnila během osmi let např.: Shakespearovu Julii, Aňu ve Višňovém sadu, Johanku z Arku ve Skřivánkovi, Mary Warrenovou v Čarodějkách ze Salemu, Alici ve hře Na dotek a další. V divadelním spolku Kašpar hraje trojroli Anny, královny Markéty a písaře v Richardu III. V muzikálu Excalibur ztělesnuje Morganu. Věnuje se dabingu a točí české i zahraniční filmy. V letech 2009 a 2010 zvítězila v divácké anketě TýTý v kategorii zpěvačka.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Lucie Vondráčková (74)

Lucka Vondráčková vydala zpěvník, jsou v něm všechny její písničky

01.08.2017 - Lucie Vondráčková (37) je opět v Čechách. Ani tady ale nezahálí a svým fanouškům přichystala překvapení v podobě zpěvníku.

Lucka Vondráčková se vrací k filmu, podívejte se na ukázku

27.06.2017 - Lucka Vondráčková (36) se vrátila k hraní, podívejte se na pouták z filmu Dokonalý polibek, který se odehrává v Kanadě.

Lucka Vondráčková si v Kanadě užívá sněhu

01.01.2016 - Lucka Vondráčková je mámou na plný úvazek. Není se tedy čemu divit, že sněhovou nadílku, která spadla v Kanadě, přivítala s velkou radostí!

Lucka Vondráčková neuhlídala výstřih

05.10.2015 - Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková je zpět v Praze a uprostřed práce. Právě nyní zde natáčí film Decibely lásky, který bude, naprosto nepřekvapivě, plný písniček od Michala Davida.

Lucie Vondráčková konečně porodila! Hádejte, co to je!

24.06.2015 - Herečka a zpěvačka Lucie se konečně dočkala a porodila své druhé dítě. Po prvorozeném Matyášovi tak přišel do její rodiny ještě další potenciální hokejista, přesně jak jsme předpovídali!

Kdy už porodí? Lucie Vondráčková prý čeká miminko až za několik týdnů!

18.06.2015 - Vypadá to tak, že je zpěvačka Lucie Vondráčková těhotná už celé věky. Děťátko ještě stále není na světě, přitom se o jejím těhotenství prvně mluvilo již na vyhlášení Slavíků, tedy v listopadu.

Všechny články o Lucie Vondráčková (74) »
TOPlist