Lalaine

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herečka, Zpěvačka

Věk: 37 let

Datum narození: 3.06. 1987

Místo narození: USA, Burbank, Kalifornie

Žánry: ženské vokály , rock , pop , disneyovská , teen pop

Hodnocení Lalaine

Přitažlivost
90% (2 hlasů) 5084.místo
Talent
0% (0 hlasů) 16605.místo
Inteligence
0% (0 hlasů) 16355.místo
Vtipnost
0% (0 hlasů) 16321.místo

Fotky Lalaine (34)

Videoklipy Lalaine (22)

Písně Lalaine (32)

Všechny písně Lalaine (32) »

Životopis Lalaine Upravit životopis

Lalaine Ann Vergara-Paras (* 3. červen 1987, Burbank, Kalifornie), známá pod jménem Lalaine, je americká herečka, zpěvačka, textařka a mluvčí.

Lalaine se nejvíce proslavila v roli Mirandy Sanchez v seriálu Lizzie McGuire vysílaném v letech 2001 - 2004 na Disney Channelu.

Osobní život

Lalaine se narodila dne 3. června 1987 v Burbanku ve státě Kalifornie. Oba její rodiče pocházejí z Filipín, z provincií Batangas a Pampanga. Vyrůstala spolu se čtyřmi staršími sourozenci (Marian, Francisco a Cristinav) v Los Angeles.

V červenci 2007 byla Lalaine zatčena a obviněna z trestného činu držení Metamfetaminu. Přiznala svou vinu a podrobila se protidrogovému léčebnému programu. Její záznam byl poté odstraněn.

Lalaine se nyní také podílí na mnoha charitativních akcí, jako je například benefiční koncert proti AIDS nebo *NSYNC.

Herecká kariéra

Jejím hereckým počátkem byly role Cosetty a Eponiny v muzikálu Les Misérables v Broadway Theatre. Po návratu do rodné Kalifornie účinkovala v několika televizních reklamách, například pro Microsoft a Burger King.

V 1999 roce si poprvé zahrála ve filmu, a to hned dvakrát, nejprve coby Kate ve filmu Annie a krátce na to jako Theresa v Hraniční čáře (Border Line). Její nejúspěšnější rolí však bezesporu byla Miranda Sanchez v seriálu Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s Hilary Duff. Dalším úspěchem byl film Jedno přání (You Wish!) z roku 2003, kde si v roli Abby, zahrála spolu s A.J. Trauthem. Ve stejném roce si zahrála také v několika dílech seriálu Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer). Další významnější rolí byla Norma ve filmu Promised Land z roku 2004. V roce 2007 přišla na řadu další významná role, a to Tutti ve filmu Krok správným směrem (Her Best Move). V roce 2009 Lalaine zazářila ve filmu Royal Kill jako Jan a v současné době natáčí nový film Easy A.

Filmografie

Tabulka filmů a seriálů, ve kterých Lalaine účinkovala:

Hudební kariéra

V roce 2003 Lalaine vydala album Inside Story.

Následně podepsala nahrávací smlouvu s Warner Bros. V roce 2005 vydala singl "I'm Not Your Girl" a remixoval skladbu "Cruella Devil" pro album DisneyMania 3.

Písně I'm Not Your Girl" a "Did You Hear About Us?" z nevydaného alba Haunted jsou veřejně dostupné. Ostatní jako "Real Life", "No More", "Doing Just Fine" a "More Than Words Can Say" unikly na internet.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Lalaine (0)

Všechny články o Lalaine (0) »
TOPlist