Jean-Baptiste Maunier

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 1 názor

Povolání: Ostatní

Člen skupiny: Les Enfoirés

Hodnocení Jean-Baptiste Maunier

Přitažlivost
90% (9 hlasů) 4252.místo
Talent
91% (10 hlasů) 6668.místo
Inteligence
89% (10 hlasů) 7884.místo
Vtipnost
74% (8 hlasů) 11547.místo

Fotky Jean-Baptiste Maunier (22)

Životopis Jean-Baptiste Maunier Upravit životopis

Jean-Baptiste Maunier (22. prosinec 1990, Bignoles, Francie) je francouzský herec a zpěvák.

Život

Maunier se narodil 22. 12. 1990. I se svým mladším bratrem Benijaminem ve městě Bingnoles. Jeho otec zpívá v dobře známém kostelním sboru Les Petits Chanteurs de Saint-Marc, baptist se inspiroval svym otcem. Maunier se zúčastnil soukromé katolické školy v Lyonu, ve Francii a v současné době je studentem na Lee Strasberg Institute v New Yorku.

Kariéra

Maunier získal slávu v roce 2004 po natáčení filmu Slavíci v kleci (Les choristes), ve kterém hraje Maunier Pierre Morhange s výjimečným hlasem, zpívá v nápravné škole Fond de L'Étang. Christophe Barratier, režisér Les Choristes, vybral Mauniera proto, že "měl opravdu vzhled" a skvělý hlas. Po propuštění z filmu Maunier a sbor procestovali celý svět. V únor 2005 musel opustit sbor aby se mohl věnovat studiu.

V dubnu a srpnu 2005 se účastnil čtyř epizod filmu le cri, kde hraje mladého dělníka v ocelárně.

Maunier objeví film Le Grand Meaulnes, režíruje ho Jean-Daniel Verhaeghe. Maunier hraje Francoise Seurela v tomto filmu, který byl poprvé vydán v říjnu 2006.

V filmu Piccola a Saxofon, což je animovaný film o hudebních nástrojích a o dobrodružství, Maunier propůjčil svůj hlas i charakter Saxofonu.

V létě roku 2006, Maunier hrál ve filmu Hellphone, režisér: James Huth. Maunier hraje Sida, fanouška hudební skupiny AC/DC, který zjistí, že má telefon s vynikajícími schopnostmi. Jeho poslední filmem je L'Auberge rouge, režisér: Gérard Krawczyk.

Jean-Baptiste v současnosti studuje v New Yorku v Lee Strasberg Institutu. Pobyt v USA by měl skončit kolem roku 2010.

Pěvecká kariera

Po ukončení střední školy byl požádán aby si vybral jestli se učit zpívat nebo jít pracovat. Vybral si zpěv a stal se členem sboru: Les Petits Chanteurs de Saint-Marc (plný název je "La chorál des Petits enfants de Saint-Marc"). Ve sboru byl soprán a měl i solo. Bohužel po roce 2005 už neměl tak dobrý hlas ale zpívá furt ale už né ve sboru.

Rozpis filmů

  • Les choristes
  • Le cri
  • pikola a saxofon
  • Kouzelné dobrodružství
  • hellphonne
  • La lettre de chlap moquet
  • L'auberge Rouge

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Jean-Baptiste Maunier (0)

Všechny články o Jean-Baptiste Maunier (0) »
TOPlist