Hayley Williams

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Zpěvačka, kytaristka

Věk: 33 let

Datum narození: 27.12. 1988

Místo narození: USA, Mississippi, Meridian

Člen skupiny: Paramore

Žánry: indie rock , ambientní , punk , pop rock , soundtrack

Hodnocení Hayley Williams

Přitažlivost
88% (47 hlasů) 6502.místo
Talent
91% (40 hlasů) 6800.místo
Inteligence
87% (35 hlasů) 8420.místo
Vtipnost
86% (35 hlasů) 8243.místo

Fotky Hayley Williams (1125)

Videoklipy Hayley Williams (25)

Písně Hayley Williams (252)

Všechny písně Hayley Williams (252) »

Životopis Hayley Williams Upravit životopis

Hayley Nichole Williams (* 27. prosince 1988) je americká rocková zpěvačka, skladatelka, jde o hlavní zpěvačku skupiny Paramore.

Život a kariéra

V roce 2002 ve věku třinácti let se přestěhovala ze svého domova v Meridianu v Mississippi do města Franklin v Tennessee, protože byla ve škole šikanována a její umístění na nové škole bylo lepší kvůli její poruše pozornosti a hyperaktivitě; později jí byl předepsán Ritalin a tento lék stále používá i jako dospělá. Na své nové škole se setkala s nyní už bývalými členy skupiny, Joshem a Zacem Farrovými. Ještě když byla ve škole, snažila se vytvořit kapelu s názvem The Factory a zde potkala Jeremyho Davise.

V roce 2003 jí objevili manažeři Dave Steunebrink a Richard Williams, kteří podepsali čtrnácti roční produkční smlouvu. Podle jejího bývalého manažera Jeffa Hansona, v době kdy psala popové písničky s předními skladateli v Nashvillu, byla představena v Atlantic Records a pak podepsala smlouvu. Původní návrh byl, aby byla Hayley sólovou popovou zpěvačkou. To ale odmítla a řekla, že chce být součástí kapely a hrát alternative rock. Atlantic se rozhodl vyjít vstříc jejím přáním a tak založila skupinu Paramore spolu s Jeremy Davisem a sourozenci Joshem a Zacem Farrovými.

Hudba Paramore původně měla vyjít pod vydavatelstvím Atlantic Records, ale marketingové oddělení firmy rozhodlo, že by pro image skupiny bylo lepší, kdyby je lidé neměli spojené s velkým hudebním vydavatelstvím. Nakonec svojí hudbu nahráli přes Fueled by Ramen.

V roce 2007 se objevila ve videoklipu skupiny New Found Glory s názvem „Kiss Me“.

V roce 2007 v magazínu Kerrang! skončila na druhém místě hned za zpěvačkou z Evanescence, Amy Lee v kategorii „Nejpřitažlivější žena“. O rok později, v roce 2008 anketu vyhrála, stejně jako v roce 2009. Také se objevila jako postava ve videohře Guitar Hero World Tour.

Napsala a nahrála píseň Teenagers, která se objevila na soundtracku filmu Jennifer's Body-Bacha kouše!. Po vydání této písně neměla žádné plány vystupovat jako sólový umělec. V roce 2010 nahrála společně s raperem B.O.B. duet Airplanes na jeho debutové album. Singl se dlouhou dobu držel na předních příčkách světových hitparád.

Ocenění a nominace

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Hayley Williams (0)

Všechny články o Hayley Williams (0) »
TOPlist