Greig Nori

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Zpěvák, Kytarista, producent

Věk: 53 let

Datum narození: 21.11. 1964

Člen skupiny: Treble Charger

Hodnocení Greig Nori

Přitažlivost
100% (1 hlasů) 1109.místo
Talent
90% (1 hlasů) 8450.místo
Inteligence
100% (1 hlasů) 2347.místo
Vtipnost
100% (1 hlasů) 2221.místo

Fotky Greig Nori (6)

Životopis Greig Nori Upravit životopis

Greig Nori (* 21. listopadu 1964) je producent a muzikant ze Sault St. Marie v Ontariu v Kanadě a zároveň zakládající člen pop-punkové a indie rockové kapely Treble Charger, kde působil jako zpěvák a kytarista. Kapelu Greig rozpustil v únoru roku 2006.

Ke konci 90. let začal působit jako producent punkrockové kapely Sum 41. Později se stal jejím manažerem. Nori pro ni napsal mnoho písní a naučil zpěváka Sum 41 Derycka Whibleye zpívat a předprodukovat. Na jejich albu All Killer No Filler si zazpíval druhé hlasy v písničkách Motivation a In Too Deep a také si tam zahrál na kytaru a to v písničkách Handle This, kde Greig natočil hlavní kytaru a v písničce Pain For Pleasure hrál třetí kytaru. Z funkce manažera ale Greig Nori odešel v roce 2006 ze zatím neznámých důvodů. Stále je však vyhledávaným producentem kapel.

Nori je jednou z hlav hudební společnosti Bunk Rock Music, která podporuje kapely jako Broken Social Scene, Gob, Surplus Sons a Sum 41. Greig produkoval mimojiné i CD Iggyho Popa a kapely Autopilot Off. Je podepsán jako producent známky Nettwork.

Momentálně Greig dělá pro Televizi MuchMusic. Působí v reality show DisBand a už se natočili 3 řady této soutěže. Greig Tam působí jakoby "guru" kapel co se jej zúčastní. V poslední době produkoval alba kapel Marianas Trench, Hedley, Maddy Rodriguez, The Organ Thieves (Dave baksh ex-Sum 41) a další.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Greig Nori (0)

Všechny články o Greig Nori (0) »
TOPlist