Emily Procter

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 1 názor

Povolání: Herečka

Věk: 54 let

Datum narození: 8.10. 1968

Místo narození: USA, Raleigh, Severní Karolína

Výška: 160 cm

Hodnocení Emily Procter

Přitažlivost
93% (29 hlasů) 3139.místo
Talent
92% (17 hlasů) 6388.místo
Inteligence
92% (20 hlasů) 5416.místo
Vtipnost
92% (17 hlasů) 4901.místo

Fotky Emily Procter (82)

Životopis Emily Procter Upravit životopis

Emily Procter (8. říjen 1968, Raleigh, Severní Karolína) je americká herečka nejlépe známá díky roli Calleigh Duquesneové v seriálu Kriminálka Miami.

Životopis

Narodila se a studovala v Severní Karolíně. Když jí byly dva roky její rodiče (William a Barbara) se rozvedli. Emily odpromovala na škole Ravenscroft ve svém rodném městě. Poté co vystudovala žurnalistiku a tanec na univerzitě ve Východní Karolíně stala se moderátorkou počasí v Greenville v Severní Karolíně.

Když se odstěhovala do Los Angeles, její otec jí zaplatil dvouroční hereckou školu. Ještě než odpromovala, objevila se v několika malých rolí ve filmech jako Jerry Maguire nebo Kozy, kozy, kozičky, kde se dokonce objevila po boku hereckých hvězd jako David Schwimmer nebo Chris Cooper. V seriálu Superman hrála Lanu Langovou jako vůbec první blonďatá herečka. V roce 2002 prorazila rolí Calleigh Duquesneové v seriálu Kriminálka Miami, ve kterém hraje dodnes.

Sama se také dobrovolně přihlásila do programu “Young Storytellers”, při kterém navštěvuje základní školy a povídá si s dětmi, především o jejich talentu atd. Zároveň pracuje v charitě pro podporu lidí bez domova. Jako koníček má dekorace interiéru, nejraději má španělský styl z roku 1921. Emily je vášnivá hráčka pokeru. Hru ji jako malou naučil její otec. V pokeru se zúčastnila dokonce turnaje celebrit.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Emily Procter (0)

Všechny články o Emily Procter (0) »
TOPlist