Demi Lovato

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 20 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Napiš názor 3 názory

Povolání: Herečka, Zpěvačka, Režisér, skladatelka písní, kytaristka, piánistka

Věk: 31 let

Datum narození: 20.08. 1992

Místo narození: USA, Dallas, Texas

Výška: 157 cm

Člen skupiny: Demi Lovato & Joe Jonas, Cast of Camp Rock

Žánry: rock , pop , alternativní rock , anglická , disneyovská

Hodnocení Demi Lovato

Přitažlivost
88% (387 hlasů) 6409.místo
Talent
84% (239 hlasů) 10620.místo
Inteligence
84% (233 hlasů) 9606.místo
Vtipnost
84% (226 hlasů) 9107.místo

Fotky Demi Lovato (1982)

Demi Lovato nahé fotky (3)

Videoklipy Demi Lovato (76)

Písně Demi Lovato (362)

Všechny písně Demi Lovato (362) »

Diskografie Demi Lovato (5)

Unbroken ( 20 Sep 2011)
Don't Forget ( 24 Apr 2009)
Camp Rock ( 11 Sep 2008)
Live From London EP ( 11 May 2009)
Celá diskografie Demi Lovato (5) »

Životopis Demi Lovato Upravit životopis

Demetria Devonne „Demi“ Lovato (* 20. srpna 1992, Dallas, Texas, Spojené státy americké) je americká zpěvačka a herečka. Je známá pro své role Mitchie Torres ve filmu z Disney Channel Camp Rock a Sonny Munroe v seriálu Disney Channel Sonny ve velkém světě. Kromě herectví se věnuje také zpěvu a dne 23. září 2008 vydala své debutové album Don't Forget. Album se umístilo na druhém místě v hitparádě Billboard 200 a v první týden prodeje bylo prodáno na 89 tisíc alb. Své druhé album, Here We Go Again, vydala dne 21. července 2009. Album debutovalo na místě číslo 1 na Billboard 200 a v prvním týdnu se prodalo přes 108 000 kopií.

Dětství

Narodila se v Dallasu v Texasu 20. srpna 1992. Její rodiče jsou Patrick Lovato a Dianna Hart de la Garza. Je mexicko-irsko-italského původu. Má starší sestru Dallas Lovato a mladší sestru Madison de la Garza. Její matka byla roztleskávačkou a country zpěvačkou, její otec se přestěhoval do Nového Mexika po jejich svatbě v roce 1994. V televizi se poprvé objevila v seriálu Barney & Friends, kde si zahrálu postavu Angely. Zde se také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez. Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Útěk z vězení. Tady si zahrála 14letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. V dubnu 2009 získala diplom střední školy, a to díky domácímu učení. Na klavír se učí od sedmi let.

Kariéra

2007–08: Hudební začátky

Před jakoukoli skladbou, kterou Demi vydala, Demi publikovala několik básní, včetně písně „Shadow“, která se objevila v televizním seriálu As The Bell Rings. Demi také zapívala „That's How You Know“ od Amy Adams z filmu Enchanted, která je z alba Disneymania 6 a která byla propuštěna 20. května 2008. V létě roku 2008 Demi vystupovala na svém prvním turné, Demi Live! Warm Up Tour, v rámci přípravy na vydání jejího debutového alba a Burnin 'Up Tour s Jonas Brothers. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Soundtrack k filmu Camp Rock byl propuštěn v červnu 2008. Demi nazpívala čtyři skladby za zvukového doprovodu, včetně „This is me“, duet s Joem Jonasem. Demi vystupovala jako předskokan na turné Jonas Brothers, Burnin' Up Tour, od července do září 2008. Několik koncertů z turné bylo natočeno a sloužilo pro záběry 3D filmu z koncertu Jonas Brothers – Jonas Brothers: 3D Concert Experience, který vyšel 27. února 2009. Demi zde vystupovala v jediné skladbě, „This is me“ s Joem Jonasem.

2008–09: Alba Don't Forget and Here We Go Again

23. září 2008, Demi vydala své debutové sólové album, Don't Forget. Demi v rozhovoru řekla, že album bylo nahráno za deset dní. Albu předcházel singl „Get Back“, který byl propuštěn v srpnu 12, 2008. V prosinci 2008 vydala svůj druhý singl z alba, „La La Land“. V březnu 2009, vydala svůj třetí singl „Don't Forget“, který se stal její nejúspěšnější sólový singl v té době. V roce 2009 nahrála písničku „One and the Same“ k filmu Program na ochranu princezen, kterou s ní nazpívala Selena Gomez. Na počátku roku 2009 oznámila, že se vydává na Summer Tour 2009, kvůli podpoře svého druhého alba, které chtěla vydat v létě roku 2009. Turné začalo 21. června 2009 v Hartfordu, Connecticut a dospělo k závěru 24. srpna 2009 v Manchesteru, New Hampshire.

Její druhé studiové album, Here We Go Again, bylo vydáno 21. července 2009. Album debutovalo na 1. místě v hitparádě Billboard 200 se 108 000 prodanými desekami v prvním týdnu. Před vydáním alba, Demi popsala záznamy zvuku jako odklon od jejího předchozího alba, řekla: „Bude to mít odlišný zvuk, takže doufejme, že to půjde i přesto dobře. Zpívám hodně rock, ale tentokrát chci, aby se udělalo více písní od Johna Mayera. Doufejme, že mohu psát s lidmi, jako je on.“ Album se více inspirovalo akustickou hudbou než jejím debutovým pop rockem-ovlivňěný zvuk.

2010-současnost: Osobní boje a třetí studiové album – Unbroken

30. března 2010, oznámila své jihoamerické turné přes své oficiální stránky Myspace. To bylo její první mezinárodní turné. Turné bylo zahájeno 23. května 2010 v Santiagu de Chile, Chile a skončilo dne 28. května 2010 v São Paulu, Brazílie. Dne 27. dubna 2010, Jonas Brothers oznámili, že na jejich turné „Jonas Brothers Live In Concert Tour“, vystoupí Demi jako speciální host. Během turné navštívili několik měst v Severní Americe a Jižní Americe. Cesta začala 7. srpna 2010 v Tinley Parku, Illinois a skončila 13. listopadu 2010 v Buenos Aires, Argentina. Nicméně, Demi opustila turné 30. října 2010, s cílem vstoupit do léčebného zařízení k léčbě fyzických a emocionálních problémů.

Demi rovněž uvedla v červenci 2010, že práce na jejím třetím albu začala. Její nové album s názvem Unbroken, vyjde 20. září 2011. Popisuje ho jako „trochu více popové“,„více R&B,“ a „oduševnělejší.“ Řekla: „Má jiný zvuk, takže jsem opravdu nadšená to sledovat, jak to dopadne. Inspirují mě Keri Hilson a Rihanna. Také jsem napsala polovinu španělské písně. Ukázalo se jako opravdu neuvěřitelné, takže doufejme, že moji fanoušci to budou také milovat.“ Po jejím léčebném pobytu ji projevil zájem o spolupráci americký rapper a producent Timbaland. 26. června 2011 Demi potvrdila, že pracuje na duetu s producentem. Timbalandův mladší bratr Sebastian ji údajně pomůže s písní. První singl z jejího třetího studiového alba nese název Skyscraper a premiéru měl 12. července 2011.

V říjnu 2011 vznikly pověsti o randění Demi a Wilmera Valderramy, které začaly kolovat poté, když byli spolu viděni na Halloweenském večírku jak se drží za ruce. 2. listopadu byli znovu spolu spatřeni na nenaaranžované fotografii, která potvrzuje, že spolu byli ve vztahu.

Dobročinnosti a aktivity

Demi je zapojena do rozsáhlých filantropických aktivit. Podílí se na organizaci „Disney's Friends for Change,“ která prosazuje „ekologicko-přátelské chování.“ Demi, Selena, Miley a Jonas Brothers nahráli song „Send It On,“ píseň z této charity, která sloužila jako ústřední song pro tuto organizaci v roce 2009. Píseň debutovala v hitparádě Billboard Hot 100, kde se umístila na dvacátém místě. Organizace „Disney's Friends for Change“ poslala všechny své výnosy ze songu „Send It On“ ekologicky zaměřeným charitativním organizacím, patřícím do organizace „Disney Worldwide Conservation Fund.“ Za rok později nahrála Demi s Joem Jonasem novou píseň s názvem „Make a Wave,“ druhý charitativní singl, v současné době sloužící jako ústřední song pro organizaci „Disney's Friends for Change.“ Demi také podporuje organizaci „A Day Made Better.“ Další organizace, které Demi podporuje, jsou:

  • DonateMyDress.org
  • Kids Wish Network
  • Love Our Children USA
  • St. Jude Children's Research Hospital
  • City of Hope

Image a osobní život

V rozhovoru s Ellen DeGeneres Demi přiznala, že v sedmé třídě procházela bolestnými zkušenostmi se šikanou. Týrání bylo tak hrozné, že jednoho dne, v záchvatu frustrace a strachu, požádala svou matku, aby ji poskytla domácí vyučování. Napsala píseň „Pro lásku dcery“ o svém odcizeném otci. Demi je křesťanka a modlí se s kapelou před vystoupením. Poté, co se poprvé setkali Demi a Selena na několik let předchozím konkurzu Barney & Friends, zaslali video blog na YouTube v březnu 2008. Miley Cyrus a její přítelkyně Mandy Jiroux, nahráli parodii na toto video, která zaujala pozornost médií. Zprávy zahrnovaly teorii, že Demi a Selenu by mohla nahradit Miley Cyrus. Situaci objasnila Selena tím, že řekla, že tam nebyl žádný spor. V roce 2010, na své osmnácté narozeniny, Demi koupila své rodině dům ve středomořském stylu v Los Angeles. Řekla: „Darovat tento dárek mé rodině o mých narozeninách, byl ten nejlepší dárek.“ Pak dodala: „Je v něm skoro vše, co si jen dokážete představit. Je to velmi krásný a útulný dům. To miluju.“ Demi už jednou zakoupila své rodině dům v Toluca Lake, v Los Angeles, který stál 1,88 milionu dolarů. Ona dům koupila, když jí bylo 16 let. Lovato je vegetariánka. Byla poctěna čestným velvyslancem školství, oceněným od americké společnosti American Partnership for Eosinophilic Disorders. Ona je také fanouškem heavy metalu, jako jsou skupiny Maylene a Sons of Disaster, Abigail Williams, The Devil Wears Prada, a Job for a Cowboy.

Centrum pro léčbu omezených

Dne 1. listopadu 2010, Demi oznámila, že odešla z turné Jonas Brothers během uplynulého víkendu, aby mohla vstoupit do léčebného centra a vyhledat lékařské ošetření na emocionální a fyzické problémy. Demi uvedla, že lituje, že nemohla dokončit své turné, ale těší se zpátky do práce v blízké budoucnosti. Den po oznámení, mluvčí společnosti Disney řekl lidem, že společnost Disney podporuje rozhodnutí Demi. Mluvčí Demi popřel přetrvávající spekulace médií, že by léčba Demi byla pro zneužívání návykových látek. Jiné zdroje uvádí, že šla do rehabilitace kvůli poruchám příjmu potravy a pořezání na paži a jiným druhům věcí. Dne 28. ledna 2011 bylo ohlášeno, že Demi ukončila hospitalizaci na rehabilitačním zařízení a vrátí se domů do Los Angeles, kde bude i nadále navštěvovat lékaře, aby jí pomohli pracovat na otázkách týkajících se léčby. Dne 8. března 2011 bylo zveřejněno exkluzivní video, ve kterém Demi poděkovala svým fanouškům za podporu během toho, co ona popsala jako „nejtemnější doby mého života“, a rovněž uvedla, že byla nadšená vrátit se zpátky do práce. Demi poskytla její první post-rehabilitační rozhovor pro hlasatelku ABC, Robin Roberts, který byl vysílán 22. dubna 2011. Během rozhovoru Demi potvrdila, že její léčba byla kvůli bulimii a sebepoškozování. Demi také uvedla, že incident mezi ní a Alex Welch přišel poté, co měla „velmi nezdravý vztah k jídlu“.

Vztahy

V roce 2009 Demi chodila krátce s bývalým kytaristou Metro Station, Tracem Cyrusuem. V roce 2010 začala chodit s Joem Jonasem, se kterým se setkala při natáčení filmu Camp Rock v roce 2007. 24. května 2010 potvrdila přes svůj oficiální Twitter, že už spolu nejsou. V rozhovoru s US Weekly, Joe Jonas uvedl: „Věděli jsme, že jít do našeho milostného vztahu nemusí být jednoduché. Uvědomuji si, že po našem společně stráveném čase mám pocit, že se starám monohem více o naše přátelství právě teď. Byla to moje volba se rozejít, ale mám ji rád jako kamarádku. Byla tu pro mě, když jsem ji potřeboval. I nadále budu její přítel a budu tu pro ni.“

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Demi Lovato (9)

Demi Lovato už zase provokuje... Proč ukazuje nerada břicho?

12.08.2017 - Zpěvačka Demi Lovato (24) si neušetří trochu té provokace. Takhle pozdravila dnes ráno své fanoušky z postele...

Demi Lovato se dala na pletení

05.08.2017 - Zpěvačka Demi Lovato (24) má mezi hollywoodskými celebritami skutečně netypického koníčka.

Podle Demi Lovato její ňadra nejsou ve skutečnosti tak veliká...

23.06.2017 - Zpěvačka Demi Lovato (23) si užívá božské léto na jachtě v Cannes, kde vystavila svůj požehnaný hrudník.

Je to sportovkyně! Demi Lovato ukázala namakanou figuru

09.06.2017 - Zpěvačka Demi Lovato (24) natáčela reklamu pro řadu sportovního oblečení, ukázala, že není rozhodně nějaké ořezávátko!

Demi Lovato zase provokuje, twerkováním!

11.07.2016 - Demi Lovato se zase na Snapchatu rozjela. Ukázala své skvostné pozadí a dokázala, že twerkování jí rozhodně není cizí. Že by ho chtěla zařadit do své show?

Demi Lovato provokuje, v posteli a nahoře bez

01.07.2016 - Zpěvačka Demi Lovato, jejíž píseň z filmu Ledové království Let it go, si zpívaly miliony malých holčiček po celém světě, na Instagramu provokovala odhalenými fotkami.

Všechny články o Demi Lovato (9) »
TOPlist