Deanne Bray

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herečka

Věk: 50 let

Datum narození: 14.05. 1971

Místo narození: USA, Kalifornie, Canoga Park

Výška: 171 cm

Hodnocení Deanne Bray

Přitažlivost
92% (17 hlasů) 3601.místo
Talent
91% (15 hlasů) 6541.místo
Inteligence
92% (13 hlasů) 5661.místo
Vtipnost
90% (12 hlasů) 5376.místo

Fotky Deanne Bray (47)

Životopis Deanne Bray Upravit životopis

Deanne Bray (* 14. května 1971 Kalifornie) je americká herečka.

Biografie

Deanne Bray se narodila v městečku Canoga Park, Los Angeles, Kalifornie. Většinu svého života strávila v jižní Kalifornii a poté ve Washingtonu se svojí matkou.

Deanne je naprosto hluchá na pravé ucho a v levém uchu má ztrátu sluchu 78dB, ve kterém používá sluchadlo pro neslyšící. Bez něj by vůbec neslyšela zvuk či něčí hlas. Od malička trénuje naslouchání a odezírání ze rtů, tak může velmi dobře komunikovat, psát plynně anglicky a používat znakovou řeč. Jejím prvním učitelem byl Lil Skinner, který jí od 3 let pomáhal se znakovou řečí. Nikdy přes její handicap nevyslovila slovo, zkusila naučit se odezírat. Podařilo se jí zapadnout do života jak mezi zdravé lidi.

Deanne začínala hrát jako dospělý člověk, poté co byla objevena v hluché taneční skupině Prism West, se kterou vystupovala na festivalu Kalifornské univerzity.

Deanne Bray začala hostovat v různých show, včetně CSI: Crime Scene Investigation a Diagnosis Murder. Objevila se též v show pro neslyšící společnost Caption This. Nejvíce ji proslavila role Sue Thomas v seriálu Sue Thomas: F.B.Eye. V seriálu ztvárnila roli neslyšící ženy, která svoji kariéru postavila na vyšetřování případů pro F.B.I.

Mimo jiné, učila hluché a těžce neslyšící studenty středních škol matematiku a vědy v Kalifornii. Založila též program gramotnosti The Little Bookworm Club. Dokončila ho jako Mistrovství ve vzdělání. Tento program zahrnula do mnoho organizací a také slouží jako dodatek na desce rady v největší skupině neslyšících v Los Angeles.

Deanne Bray žije v Kalifornii se svým manželem Troyem Kotsurem. Troy je také hluchý, jeho jsme mohli též zahlídnout v seriálu Sue Thomas: F.B.Eye. V roce 2005 se jim narodila dcera Kyra Monique Kotsur.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Deanne Bray (0)

Všechny články o Deanne Bray (0) »
TOPlist