Christoph Schneider

profil
Fandím 0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Ostatní, Bubeník

Věk: 52 let

Datum narození: 11.05. 1966

Místo narození: Germany, Berlín

Člen skupiny: Rammstein

Hodnocení Christoph Schneider

Přitažlivost
10% (1 hlasů) 15475.místo
Talent
50% (2 hlasů) 14427.místo
Inteligence
10% (1 hlasů) 14744.místo
Vtipnost
10% (1 hlasů) 14661.místo

Fotky Christoph Schneider (0)

Životopis Christoph Schneider Upravit životopis

Christoph „Doom“ Schneider (* 11. května 1966 Berlín) je bubeník a spoluzakladatel německé hudební skupiny Rammstein.

Nelíbí se mu jeho křestní jméno,proto si nechává říkat jen Schneider . Někdy má ve svém jméně vloženo ,,doom,, (Christoph Doom Schneider) je to podle počítačové akční hry Doom.Je 187 cm vysoký váží asi 84 kg a má modré oči.

Pochází z rodiny hudebníků, má údajně šest sourozenců,staršího bratra Stephana a pět mladších sester.Když mu bylo asi 14 let jeho bratr Stephan mu postavil bicí z plechovek. Jedna z jeho sester, módní návrhářka Konstanz v devadesátých letech navrhovala kostýmy pro Rammstein. Jeho rodiče jej nepodporovali ve hře na bicí, chtěli,aby se naučil na nějaký klasický nástroj, třeba na trumpetu, na kterou se dříve učil. Když si našetřil na svoje první bicí,které nebyly moc kvalitní, často se mu rozbily a musel si je nechat svařit u svého kamaráda,který byl svářeč.

Schneider pracoval před Rammstein jako telefonní technik.Chtěl odejít z učení a dostat se na hudební konzervatoř, ale byl dvakrát odmítnut. Má pouze pár lekcí, jinak je samouk a podle ostatních členů kapely dříč. Je nekuřák, kouří jen příležitostně přestal kouřit před založením kapely. Jediný z kapely absolvoval v roce 1984 povinnou vojenskou službu. Naučil se dobře anglicky z rádia a televize. Neposkytuje moc rozhovorů, je spíše uzavřenější a nechodí na after párty.Moc se nesměje, velmi hlasitě se směje pouze vtípkům Paula Landerse. Je spoluzakladatelem skupiny Rammstein.

Je podruhé ženatý.Z prvního manželství má syna který se jmenuje Brunno.Jeho nynější manželka Regina Gizatulina je asijského původu a pracovala jako překladatelka.Žijí spolu už asi od vydání alba Mutter. Vzal si ji v květnu roku 2005 v Postupimi.Z tohoto manželství má dceru.

Má rád tvrdší hudbu a mezi jeho oblíbené kapely patří Ministry, Pantera a AC/DC. Rád nosí drahé značkové oblečení od světoznámých módních návrhářů.Rád jezdí do Ruska a Mexika, jeho nejoblíbenějším městem je San Francisco. Bydlí v Berlíně. Mezi jeho záliby patří cestování,surfování a zahradničení.Nemá rád výšky.


Při legendárním koncertu Live aus Berlin 1998 hrál při skladbě Wilder Wein na klávesy.Složil text k písni Altermann.

Schneider působil v kapelách Keine Ahnung,Frechtheit, die Firma, kde hrál i na klávesy a působil zde i Paul Landers a nakonec ve

Feeling B,kde se sešli Schneider, Paul Landers, Flake Lorenz a Till Lindemann.V roce 1994 se podařilo Schneiderovi,Richardovi,Olimu a Tillovi vyhrát soutěž Berlin Senate metro,díky tomu mohli natočit čtyři profesionální dema. Du Riechst so gut,Schwarzes Glass, Seemann a Hallo hallo (Das Alte Leid)

Schneider začínal s bicími zn. Sonor.Alba Herzeleid,Sehnsucht,Mutter,Reise Reise a Rosenrot nahrával na bicí DW s činaly Zildjian,blány Evans,hardware Tama.Na tour postupně vystřídal Tama,DW,Tama-Superstar,Tama-starclasic,činely Meinl,el. pady Roland,paličky Pro-mark Nyní na tour Warm Up má Sonor SQ2 2x 24" přechody 14",16"18"a 20" snare 14" a 12",hardware Sonor,blány Remo,činely Sabian - 2x hihat,1x ride,3x china,2x splash a 8x crash,paličky Vic Firth.Zdroj: Wikipedia.org

Články o Christoph Schneider (0)

Všechny články o Christoph Schneider (0) »
TOPlist