Chris Colfer

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herec, Zpěvák

Věk: 31 let

Datum narození: 27.05. 1990

Místo narození: USA, Kalifornie, Fresno

Výška: 171 cm

Člen skupiny: Glee Cast

Žánry: mužské vokály , taneční , soundtrack , roztomilá , muzikálová

Hodnocení Chris Colfer

Přitažlivost
94% (20 hlasů) 2387.místo
Talent
94% (18 hlasů) 5000.místo
Inteligence
93% (20 hlasů) 4978.místo
Vtipnost
93% (20 hlasů) 4345.místo

Fotky Chris Colfer (105)

Videoklipy Chris Colfer (15)

Písně Chris Colfer (102)

Všechny písně Chris Colfer (102) »

Životopis Chris Colfer Upravit životopis

Christopher Paul "Chris" Colfer (* 27. března 1990) je americký herec, zpěvák a spisovatel. Jeho nejznámější role je Kurt Hummel v seriálu Glee, za kterou v roce 2011 vyhrál Zlatý glóbus v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli, a za roli Kurta je také nominován na cenu Emmy.

V roce 2011 se také objevil v časopise Time na seznamu 100 Nejvlivnějších lidí.

Kariéra

Když byl mladší, účinkoval v muzikálu Za zvuků hudby jako Kurt. V osmnácti letech hrál roli Russela Fishe v Russel Fish: The Sausage and Eggs Incident, krátkém filmu, kdy hlavní hrdina, drzý teenager musí projít fitness testy, aby nepřestal chodit na Harvard.

[editovat] Glee

Chrisova první televizní role přišla v roce 2009, když byl obsazen v seriálu Glee jako Kurt Hummel, homosexuál, který má velký smysl pro módu, ale je ve škole šikanován, nejen proto, že je gay, ale také proto, že je členem nepopulárního Glee klubu. Chris se původně ucházel o roli vozíčkáře Artieho Abrahamse, kterého nakonec hraje Kevin McHale. Scénárista seriálu, Ryan Murphy byl tak ohromen Chrisem, že přímo pro něj připsal do scénáře roli Kurta.

Ryan Murphy také prohlásil, že na konci třetí série Glee bude Kurt maturovat spolu se svými spolužáky Rachel (hraje ji Lea Michele) a Finnem (hraje ho Cory Monteith).

[editovat] Psaní a další práce

Chris bude hrát v komedii Struck by Lightning a také k filmu napsal scénář. Film se bude natáčet během přestávky vysílání Glee- v léto 2011. 8. června 2011 podepsal smlouvu k napsání dvou knih pro děti. První z nich, The Land of Stories vyjde v roce 2012.

Osobní život

Chris je otevřený homosexuál. V rozhovoru s Access Hollywood řekl, že jeho rodiče to přijímají, ale v škole byl snadným terčem šikany. Jeho sestra Hannah trpí těžkou epilepsií. V rozhovoru řekl, že v mládí používal hraní jako metodu útěku od stresu, jaký má rodina s členem, který je vážně nemocný.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Chris Colfer (0)

Všechny články o Chris Colfer (0) »
TOPlist