Charisma Carpenter

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herečka

Věk: 51 let

Datum narození: 23.07. 1970

Místo narození: USA, Las Vegas, Nevada

Výška: 171 cm

Hodnocení Charisma Carpenter

Přitažlivost
80% (31 hlasů) 9077.místo
Talent
85% (31 hlasů) 9962.místo
Inteligence
82% (30 hlasů) 9945.místo
Vtipnost
91% (30 hlasů) 5245.místo

Fotky Charisma Carpenter (155)

Charisma Carpenter nahé fotky (14)

Charisma Carpenter nahá ve filmech (2)

Životopis Charisma Carpenter Upravit životopis

Charisma Carpenter (* 23. července 1970, Las Vegas, USA) je americká herečka, známá především jako Cordelie v seriálu Buffy, přemožitelka upírů a spin-offu Angel. Zahrála si ale také v seriálech jako jsou Čarodějky nebo Veronica Mars.

Biografie

Narodila se 23. července 1970 v Las Vegas. Jmenuje se podle parfému od Avonu, který mimochodem nemá ráda. Od pěti let studovala klasický balet. Její rodina se hodně stěhovala. Když byla mladší vystupovala v mnoha místních soutěžích krásy.

Docházela na Gorman High School v Las Vegas. Když jí bylo patnáct přestěhovala se do Rosarita City v Mexiku a pak do Bonita (předměstí San Diega) kde navštěvovala Bonita High. Nakonec přešla na Chula Vista Shool of Creative and Performing Arts (škola tvořivého a hereckého umění), kde v roce 1988 odpromovala.

Na střední byla roztleskávačka a dělala typické teenagerské věci: ráda potají utíkala a vodila si chlapce, když máma nebyla doma. Charisma je od přírody přemýšlivá a její spolužačky si to špatně vysvětlovaly a myslely si o ní, že je nafoukaná. Po promoci cestovala po Evropě a pak pokračovala na vysoké škole. Pracovala jako instruktorka aerobiku a v realitním menegamentu.

V roce 1991 se stala roztleskávačkou pro San Siego Chargers. V roce 1992 se přestěhovala do L.A..

Zkoušela kurzy v Playhouse West a byla mezi dvaceti nejvýznamnějšími tvářemi, včetně dlouhého omezení kvůli Secret. Hrála v několika divadelních představeních jako například „No, No, Nanette“ a „Welcome Home, Soldier“. Je vysoká (171 cm) s pozoruhodným vzhledem, tmavé vlasy s kaštanovým nádechem a oříškové oči, byla předurčena pro televizi. Začínala v říjnu 1994 v epizodě seriálu „Baywatch“ (pobřežní hlídka).

Díky tomu jí Aaron Spelling osobně navrhl roli Ashley v „Malibu Shores“, který měl běžet od března do června 1996. Navzdory krátké době TV Guide zpozorněl a řekl, že je okouzlující a měla nejhouževnatější postavu v celé show. Charisma se ucházela o roli Buffy v Buffy, přemožitelka upírů, ale obsadily ji do role Cordelie. Měla o tom dost pochybností, nechtěla znovu hrát postavu s nemravným charakterem, ale její agent jí řekl, že nemůže čekat až jí dají roli, kterou by chtěla. Původně měla být Cordelie jen v pár epizodách, dělat Buffy ze života peklo, ale Charismina postava byla tak populární, že se stala stálou.

Neustále upozorňuje na to, že není televizní osobnost, říká: „Lidi, mohli byste si myslet, že jsem ta strašná osoba, ale já nejsem - jsem milá holka.“ Fanoušci a producenti měli její postavu natolik rádi, že jí přemístili do větší role v spin-offu seriálu „Angel“. Dlouhá kariéra v televizi teď Charismu zajistila. Mezi její koníčky patří: jízda na koni, kolečkové brusle, turistika a horolezectví. Na její 26. narozeniny zkoušela skydiving (seskok s opožděným otevřením padáku). Když se to lidé z WB dozvěděli, donutili ji podepsat prohlášení, které by zadrželo dobu trvání její smluv. Její oblíbená barva je žlutá. Má ráda život. Prohlašuje, že tanec je snadný, ale hraní ne. Poznamenává: „Můžete vzít děvče z Vegas, ale nevezmete Vegas z děvčete.“

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Charisma Carpenter (1)

Sylvester Stallone natočí Expendables 2 a bude lámat vazy!

06.01.2011 - Akční thriller The Expendables se dočká pokračování opět v režii Sylvestera Stalloneho!

Všechny články o Charisma Carpenter (1) »
TOPlist