Bronson Pinchot

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herec

Věk: 60 let

Datum narození: 20.05. 1959

Místo narození: USA, New York, New York City

Výška: 178 cm

Hodnocení Bronson Pinchot

Přitažlivost
0% (0 hlasů) Neumístněno
Talent
0% (0 hlasů) Neumístněno
Inteligence
0% (0 hlasů) Neumístněno
Vtipnost
0% (0 hlasů) Neumístněno

Fotky Bronson Pinchot (6)

Životopis Bronson Pinchot Upravit životopis

Bronson Alcott Pinchot (* 20 květen 1959, New York) je americký herec.

Biografie

Soukromý život

Pinchot se narodil v New York City (New York) jako syn písařky Rosiny (rodné jméno Asta) a k Henrymu Pinchotovi, knihařovi. Jeho matka měla Italsko-Americký původ a jeho táta, který se narodil v New Yorku a vyrůstal v Paříži, měl Rusko-Židovské předky. Pinchot byl vychováván v jižní Kalifornii. Po absolvování střední školy v South Pasadena, odešel studovat do Nevadské Univerzity, a následně dostal stipendium na Yaleově univerzitě. Byl členem akademie Morse. Studoval také malířství, ale po té se zajmal hlavně o herectví. O malířství se aktivně stále zajímá, především o anticko řecké sochařství (460 - 31 př. n. l). V prosinci 2002 se Pinchot stal sochařem.

Pinchot má sestru a dva bratry, jeden z nich, Justin, byl cameo hostem v epizodě "It Had To Be You" seriálu Perfect Strangers.

Kariéra

Pinchot se objevil v několika celovečerních filmech, zahrnující Risky Business, Policajt v Beverly Hills (svoji podpůrnou úlohu sehrál také v pokračování Policajt v Beverly Hills III.), True Romance, Courage Under Fire či It's My Party. Jedna z mála Pinchotových významných rolí byla pravděpodobně v situační TGIF komedii stanice ABC (American Broadcast Company), Perfect Strangers (1986 - 1993), kde hrál postavu Balki Bartokomous, založenou na roli excentrického Sergeho z filmu Policajt z Beverly Hills, jenž měl humorný cizí akcent. Později byl Pinchot přidán do TGIF sitcomu Krok za krokem taktéž původem ze stanice ABC a taktéž částečně se stejnými tvůrci (Miller-Boyett Productions) jako u Perfect Strangers, jakožto doplňující postava za Codyho Lamberta (Sasha Mitchell). Zde setrval přes celou 6 řadu a hrál podobnou postavu s podobným výstupem jako ve filmu Policajt z Beverly Hills. Poté začal hrát v sci-fi seriálové komedii "Meego" stanice CBS, kterou měl na svědomí produkční pár Thomas L. Miller a Robert L. Boyett.

V roce 2003 Pinchot nadaboval další excentrickou postavu, tentokrát školního kuchaře, Pepeho, pro Nickelodeonský seriál All Grown Up!.

V epizodě "Alternate" (2007) seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti se zde Pinchot vyskytl jako cameo.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Bronson Pinchot (0)

Všechny články o Bronson Pinchot (0) »
TOPlist