Brendon Urie

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Zpěvák

Věk: 31 let

Datum narození: 12.04. 1987

Místo narození: USA, Las Vegas, Nevada

Výška: 174 cm

Člen skupiny: Panic! at The Disco

Žánry: alternativní , rock , alternativní rock , sexy , akustická

Hodnocení Brendon Urie

Přitažlivost
88% (9 hlasů) 6658.místo
Talent
100% (5 hlasů) 33.místo
Inteligence
90% (5 hlasů) 6288.místo
Vtipnost
93% (6 hlasů) 4227.místo

Fotky Brendon Urie (253)

Videoklipy Brendon Urie (14)

Písně Brendon Urie (176)

Všechny písně Brendon Urie (176) »

Životopis Brendon Urie Upravit životopis

Brendon Boyd Urie (*12. dubna 1987 Las Vegas, Nevada) je hlavní zpěvák skupiny Panic! at the Disco. Hraje také na klavír, harmoniku, flašinet, violoncello, basu, bubny a kytaru.

Životopis

Dětství

Brendon je nejmladší z pěti dětí a byl vychován v rodině, která patří do Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů a jeho kolega ze skupiny Ryan Ross o něm řekl, že byl dobrým Mormonem. Brendon se později své víry vzdal.

Během dospívání se rozhodl stát se vegetariánem, jelikož je mu líto zvířat, které umírají pro pobavení lidí při lovech.

Střední školu navštěvoval v Palo Verde, v části nazvané Summerlin. Na střední škole se také připojil k Panic! at the Disco. Setkal se totiž na hodině kytary s Brentem Wilsonem a ten se jej zeptal, zda nechce přijít vyzkoušet něco zahrát, jelikož zrovna hledali kytaristu.

Hudba

Zpočátku by jej nenapadlo, že se stane hlavním zpěvákem, tuto úlohu zastával textař a kytarista Ryan Ross. Nicméně na jedné za zkoušek se Brendon k mikrofonu postavil a zbytek kapely byl ohromen jeho hlasem a všichni se shodli na tom, že by se měl stát hlavním zpěvákem.

V té době se začal Urie natolik věnovat skupině, že se přestal věnovat škole a téměř ji nedokončil. Po dokončení střední školy podporovali rodiče Brendona v tom, aby pokračoval ve studiu na vysoké škole, ale on oproti jejich přání se rozhodl dát přednost svým zájmům a chtěl aby se Panic! at the Disco prosadili.

Rodiče s jeho rozhodnutím nesouhlasili, proto musel Brendon odejít z domova. Musel si proto najít dobré zaměstnání aby byl schopen platit nájem za zkušebnu i svůj pronájem. Práci našel v místním podniku Smoothie Hut, kde ho podporovali a pomohli mu platit nájem zkušebny.

Později viděl jeho otec první významnější vystoupení P!ATD v Las Vegas a rozhodli se svého syna vzít na milost a začít ho v hudbě podporovat. V současné době jsou jeho rodiče pro něj velkou oporou.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Brendon Urie (0)

Všechny články o Brendon Urie (0) »
TOPlist