Bill Kaulitz

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 2 fanoušci
Nesnáším
4 antifanoušci
Napiš názor 2 názory

Povolání: Zpěvák, skladatel, model

Věk: 32 let

Datum narození: 1.09. 1989

Místo narození: Německo, Lipsko

Výška: 188 cm

Člen skupiny: Devilish, Tokio Hotel

Žánry: ženské vokály , německá , emo , black metal , 2. tisíciletí

Hodnocení Bill Kaulitz

Přitažlivost
90% (41 hlasů) 4181.místo
Talent
87% (38 hlasů) 9494.místo
Inteligence
83% (36 hlasů) 9799.místo
Vtipnost
91% (34 hlasů) 5188.místo

Fotky Bill Kaulitz (750)

Videoklipy Bill Kaulitz (18)

Písně Bill Kaulitz (44)

Všechny písně Bill Kaulitz (44) »

Životopis Bill Kaulitz Upravit životopis

Bill Kaulitz (*1. září 1989 v Lipsku) je zpěvák a skladatel německé rockové skupiny Tokio Hotel. Působí také jako model či dabér.

Ze života

Žil se svou matkou Simone, nevlastním otcem Gordonem Trümperem a o 10 minut starším jednovaječným dvojčetem Tomem v městečku Loitsche poblíž Magdeburku. Nyní žije s Tomem v Hamburku, které je dle jeho slov nejhezčí město Německa.

Když měla dvojčata sedm let, jejich rodiče se rozvedli. Tom a Bill začali skládat hudbu ve zmíněných sedmi letech za podpory nevlasního otce Gordona Trümpera - kytaristy německé rockové kapely Fatun. Trümper kluky podnítil k založení vlastní v té době dvoučlenné kapely s názvem Black Questionmark, se kterou začali vystupovat v okolí Magdeburgu, avšak jejich zvuku poněkud chybělo větší spektrum hudebních nástrojů. Ve dvanácti letech se na vystoupení v Magdeburgu seznámili s Georgem Listingem (v té době čtrnáctiletým) - baskytaristou - a Gustavem Shäferem (v té době třináctiletým) - bubeníkem - a rozhodli se zformovat společnou kapelu Devilish, která se později přejmenovala na Tokio hotel.

Skutečná sláva přišla až v roce 2003. Bill se ve svých třinácti letech zúčasnil soutěže Star Search (zpíval It’s Raining Man), ovšem neprošel sítem ve čtvrtfinále. Během vystupování si jej všiml producent Peter Hoffman. Pro kapelu toto fakticky znamenalo počátek jejich profesionální kariéry.

V roce 2008 si mladý Kaulitz na turné 1000 Hotels (1000 hotelů) po Evropě prošel ztrátou hlasu. Bez jakéhokoli oddechu odzpíval 43 koncertů. Na hlasivkách se mu vytvořila cysta, která musela být operativně odstraněna. Naštěstí se ale jeho hlas povedlo zachránit. Čtrnáct dní po zákroku nemohl vůbec mluvit a i poté, co se mu hlas vrátil, se musel šetřit. Na pódium se ale vrátil ještě téhož roku a dosud neměl žádné další hlasové potíže.

Bill nepůsobí pouze v rámci kapely, ale také jako dabér: propůjčil hlas hlavnímu hrdinovi Arturovi ve filmu Artur a Minimojové I a II. Zajímá se také o módu - navrhuje své oblečení a příležitostně předvádí vesměs extravagantní kousky.

Oblečení na koncerty v rámci jejich posledního turné s názvem Welcome to the Humanoid city (Vítejte ve městě Humanoid) si navrhoval sám.

Neustále znovu se objevují zprávy o tom, že Bill je gay. Zpěvák sám říká, že jej tyto fámy už začínají nudit a podle jeho názoru již musí nudit i veřejnost. Říká, že není gay a pokaždé to znovu zopakuje, když se na něj tisk s těmito dotazy obrátí.

Bill jako celebrita

Stal se zpěvákem i mozkem celé skupiny. I když je známý pro svůj extravagantní vzhled, šílí po něm miliony fanynek. Je to pravděpodobně nejznámější a nejpopulárnější člen skupiny Tokio hotel. Bill je rád středem pozornosti, a také chce vždy zaujmout něčím novým. Mnoho lidí má proto vůči němu předsudky, ale on sám negativní ohlasy na svou osobu ignoruje. Hudba je pro něj na prvním místě.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Bill Kaulitz (0)

Všechny články o Bill Kaulitz (0) »
TOPlist