Bam Margera

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herec, Sportovec, Režisér, Skateboarder

Věk: 40 let

Datum narození: 28.09. 1979

Místo narození: USA, Pennsylvánie, West Chester

Výška: 173 cm

Člen skupiny: Gnarkill

Hodnocení Bam Margera

Přitažlivost
92% (11 hlasů) 3526.místo
Talent
91% (11 hlasů) 6651.místo
Inteligence
85% (10 hlasů) 8974.místo
Vtipnost
93% (13 hlasů) 4300.místo

Fotky Bam Margera (59)

Životopis Bam Margera Upravit životopis

Bam Margera, vlastním jménem Brandon Cole Margera IV (* 28. září 1979 ve West Chesteru, v Pennsylvánii, USA), je profesionální skateboardista, herec, aktér v cKy, jackass, Viva la Bam, Bam's Unholy Union a dalších. Režíroval a produkoval mnoho videoklipů pro HIM.

Rodina

Jeho rodiče jsou Phil a April Margera. Bam má staršího bratra Jesse, který je bubeníkem v kapele cKy. Jejich strýcem je Vincent Margera (Don Vito), který se objevoval hlavně v show Viva la Bam. V letech 2003-2005 chodil s Jenn Rivel, když se rozešli začal chodit kamarádkou z dětství Melissou "Missy" Rothstein. V pořadu Bam's Unholy Union je zdokumentována příprava na svatbu, a svatba s Missy, kterou si vzal 3. února 2007.

Filmování

CKY (Camp Kill Yourself)

První CKY video bylo natočeno v roce 1999 a dočkalo se dalších tří pokračování. CKY2K (2001), CKY3 (2002) a CKY4: The Latest & Greatest (2003). Hlavními protagonisty CKY byli Bam Margera, Brandon DiCamillo (Dico), Ryan Dunn, Rake Yohn a Chris Raab (Raab Himself) spolu s dalšími méně se objevujícími osobami dělali kousky podobné těm z Jackass.

Jackass

Bam je jednou z výraznější osobností Jackass. Objevuje se jak v MTV sériích, tak ve všech Jackass filmech, protože společně s Johnny Knoxvillem přeměnili né moc známou sérii CKY na mnohem známější Jackass

Viva la Bam

Bamova vlastní show která vznikala, až po Jackass. Jedná se o záběry, kdy Bam s přáteli ze CKY provádí různé vylomeniny, typu přestavby domu na skatepark, poté co rodiče poslal na třídenní výlet.

Bam's Unholy Union

Svatba s Missy Rothstein a její plánování.

Filmy

Společně s kamarádem Brandonem DiCamillem napsali a natočili filmy Haggard (v hl. roli s Ryanem Dunnem) a The Dream Seller (v hl. roli s Brandonem Novakem).

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Bam Margera (0)

Všechny články o Bam Margera (0) »
TOPlist