Anastacia

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 1 názor

Povolání: Zpěvačka

Věk: 53 let

Datum narození: 17.09. 1968

Místo narození: Chicago, Illinois

Žánry: rock , pop , soul , RnB , taneční

Hodnocení Anastacia

Přitažlivost
87% (32 hlasů) 6850.místo
Talent
90% (27 hlasů) 6936.místo
Inteligence
85% (25 hlasů) 9005.místo
Vtipnost
89% (27 hlasů) 7393.místo

Fotky Anastacia (244)

Videoklipy Anastacia (105)

Písně Anastacia (510)

Všechny písně Anastacia (510) »

Diskografie Anastacia (19)

Pieces of A Dream (Released: 8 Nov 2005)
Heavy on My Heart (Released: 11 Apr 2005)
Celá diskografie Anastacia (19) »

Životopis Anastacia Upravit životopis

Anastacia Lyn Newton (rozená Newkirk) (*17. září 1968 v Chicagu, Illinois) je americká popová zpěvačka, textařka. Fanouškům se vryla do paměti svým zvučným chraplavým hlasem.

Začátky

Narodila se v Chicagu. Její otec Robert Newkirk byl zpěvák a matka Diane Hurley byla herečka v Broadwayském hudebním divadle. Přestěhovali se do New Yorku když byla ještě malé dítě, tam se zapsala na uměleckou dětskou školu na Mannhatanu. Má dva sourozence, starší sestru Shawn a mladšího bratra Briana (autista).

Velmi se zajímala o tanec, ačkoli ji byla zjištěna Crohnova nemoc. Začátkem devadesátých let se začala pravidelně objevovat ve videoklipech vysílaných televizní stanicí MTV. Nejčastěji se objevovala v klipech hudební skupiny Salt´N´ Pepa. V roce 1999 vzbudila na MTV pozornost v amatérské pěvecké soutěži, kde se dostala až do finále. Ihned o ni projevilo zájem několik nahrávacích společností.

Not That Kind

Její debutové album nazvané Not That Kind spatřilo světlo světa v roce 2000 a zaznamenalo grandiózní úspěchy. Dostalo se do TOP 10 hned v osmi zemích světa.

V Austrálii byla úspěšná hlavně titulní píseň z alba nazvaná I´m Outta Love, která byla za rok 2000 v Austrálii vyhlášena jako nejoblíbenější. Zatímco z I´m Outta Love byl velký hit, další písně z alba už tak velký úspěch nezaznamenaly.

Freak Of Nature

Její druhé album Freak of Nature bylo velmi úspěšné ačkoli se v jiných zemích neprodávalo tak dobře jako debut Not That Kind. Titulní píseň z alba Paid My Dues nezažila prodejní žně, ale v rozhlasu byla jednou z nejhranějších.

Deska Freak of Nature vyšla v USA v květnu 2002 a byla věnována památce zesnulé zpěvačky Lisy „Left Eye“ Lopes, která zahynula při autonehodě měsíc před vydáním desky. Lisa spolupracovala s Anastaciou a hodně ji pomohla s debutovým albem.

V roce 2002 spojila své pěvecké síly společně se Shakirou, Celine Dion a Cher a zazpívaly společně na koncertu přenášeném stanicí VH1.

Byla vybrána, aby vytvořila hymnu pro mistrovství světa ve fotbale v roce 2002, píseň nazvala Boom.

Další písně, které vydala ze své druhé desky se jmenovaly One Day In Your Life, Why´d You Lie To Me a You´ll Never Be Alone.

Nazpívala také titulní píseň pro muzikál Chicago s názvem Love Is a Crime, a to v roce 2003.

Anastacia

V lednu 2003 jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Ihned začala s léčbou této nemoci, a aby se ženy měly možnost více o této chorobě dozvědět založila nadaci pro ženy na výzkum rakoviny prsu.

Do nahrávacího studia vešla už na konci roku 2003, kdy se rozhodla pro nahrání své třetí desky nazvané prostě Anastacia'3○. Album vyšlo v roce 2004 a první píseň se jmenovala Left Outside Alone. Na albu pracovala Anastacia i se zpěvákem americké skupiny P.O.D. Sonnym Sandovalem, se kterým napsala píseň I Do.

Album se stalo obrovským hitem stejně jako jeho titulní píseň. Dalšími písněmi, které putovaly do hitparád se jmenovaly Sick and Tired, Welcome To my Truth nebo emocionální balada Heavy on My Heart.

Provdala se za svého bodyguarda Wayne Newtona v Mexiku 21. dubna 2007.

Má dvě tetování. První, hlásající „Forever“(navždy), má vytetováno na šíji, druhým je egyptský symbol "ankh" (značící věčný život) obklopený sluncem, který má zpěvačka na spodní části zad. Tento symbol se také objevuje na většině nosičů, které vydala do roku 2002.

Pieces Of A Dream

Koncem roku 2005 se rozhodla vydat album svých největších hitů, které nazvala stejně jako jednu z písní.

Jednou z dalších novinek na desce byla píseň Everything Burns, kterou Anastacia nazpívala i s ex-členem skupiny Evanescence Benem Moodym. Velkému ohlasu se těšil i duet I Belong to You, kde zpěvačka pro změnu zpívá s italském zpěvákem Erosem Ramazzottim.

Heavy Rotation

Nejnovější album vyšlo 30. října 2008. Pilotním singlem k albu je skladba I Can Feel You. Dalším hitem v rádiích je Absolutely Positively.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Anastacia (7)

Anastacia si kvůli rakovině nechala odstranit obě ňadra!

02.10.2013 - Americká popová diva, která onemocněla už podruhé v životě, zatočila se zákeřnou chorobou jednou provždy!

Zpěvačka Anastacia ruší turné - vrátila se jí rakovina!

28.02.2013 - Americká popová diva šokovala všechny své fanoušky prohlášením o návratu zákeřné nemoci!

Zpěvačka Anastacia vystoupí v Česku na soukromém večírku!

17.02.2012 - Americká popová hvězda se objeví na soukromém koncertě naší největší automobilky!

Zpěvačka Anastacia zazpívala na párty české Škodovky!

11.02.2011 - Americká zpěvačka Anastacia (42) včera tajně navštívila Prahu!

Zpěvačka Anastacia se rozvádí

30.04.2010 - Zpěvačka Anastacia se po tříletém manželství se svým bodyguardem Waynem Newtonem rozvádí.

Zpěvačka Anastacia - galerie fotek

26.08.2009 - Série fotografií americké zpěvačky Anastacii.

Všechny články o Anastacia (7) »
TOPlist