Allisyn Ashley Arm

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herečka

Věk: 25 let

Datum narození: 25.04. 1996

Hodnocení Allisyn Ashley Arm

Přitažlivost
85% (4 hlasů) 7694.místo
Talent
90% (4 hlasů) 7221.místo
Inteligence
90% (4 hlasů) 6237.místo
Vtipnost
92% (4 hlasů) 4544.místo

Fotky Allisyn Ashley Arm (6)

Životopis Allisyn Ashley Arm Upravit životopis

Allisyn Ashley Arm (25. dubna 1996, Glendale, Kalifornie, USA) je americká herečka. Ve známost vešla rolí Zory Lancasterové v americkém seriálu Sonny ve velkém světě.

Časné mládí

Již v mládí měla možnost vidět množství filmu a seriálů, kterými byla fascinována, takže její rodiče své dceři nebránili v herectví. Když začala navštěvovat lekce herectví, krátce na to se ji ujal manažer na Buchwald Talent Group, který podepsal s jejími rodiči smlouvu na čtyři a půl roku.

Její první filmová práce byla komerční záležitost na papírové ručníky Bounty, která se nakonec nevysílala. Navzdory tomu, že její první pokus o komerční filmování nevyšlo, pokračovala v lekcích a nakonec hrála v mnoha televizních reklamách. V květnu 2002 byla obsazena v její prvním televizní vystoupení v seriálu na lékařské téma Silná lékařství. Po té hrála v epizodní role v seriálu Přátelé, 10-8, Miracles (Zázraky), a Soudkyně Amy. Objevila se ve filmu Man of the House, King of California a Twilight s Ashley Greeneovou. V roce 2009 hrála Zoru Lancasterovou v původní komediální teenagerské situační komedii Sonny ve velkém světě na kabelové televizi Disney Channel, kterou vytvořil producent Steve Marmel. V roce 2011 bude hostující hvězda na Zora Jak Bell Rings.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Allisyn Ashley Arm (0)

Všechny články o Allisyn Ashley Arm (0) »
TOPlist