Allison Mack

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herečka, Režisér

Věk: 41 let

Datum narození: 29.07. 1982

Místo narození: Německo, Preetz

Výška: 165 cm

Hodnocení Allison Mack

Přitažlivost
94% (13 hlasů) 2677.místo
Talent
92% (13 hlasů) 6533.místo
Inteligence
91% (12 hlasů) 5888.místo
Vtipnost
90% (12 hlasů) 5439.místo

Fotky Allison Mack (73)

Životopis Allison Mack Upravit životopis

Allison Mack (29. červenec 1982, Preetz, Německo) je americká herečka, nejlépe známá díky roli Chloe Sullivanové v seriálu Smallville.

Životopis

Narodila se americkým rodičům v Německu v Preetzu ve znamení LVA. Její otec, operní pěvec Jonathan Mack, v tu chvíli zrovna v Německu pracoval, proto tam on a jeho manželka Mindy nějakou dobu žili. Když Allison byly 2 roky, opět se přestěhovali do USA. Její úplně první hereckou zkušeností byly různé reklamy, ve kterých začala hrát již ve věku 4 let. Když jí bylo 7 let, začala studovat na speciálně zaměřené herecké škole v Los Angeles. Její první televizní role byla v seriálu Sedmé nebe. Nadále si zahrála v pro nás spíše neznámých seriálech jako například Hiller and Diller, Opposite Sex a Noční můry. Zde si zahrála se svým pozdějším kolegou Samem Jonesem III.

Ovšem zlom přišel v roce 2001, kdy se připojila k obsazení nově připravovaného seriálu televizní společnosti WB Smallville coby "předchůdkyně" Lois Laneové - Chloe Sullivanová. Její postava byla vymyšlena speciálně pro seriál, ale divákům se natolik zalíbila, že měli tu možnost její osud sledovat po dobu všech 10 sérií, který seriál má. Jako jediná žena se tak Allison prokousala všemi 10 sériemi a hned po Tomu Welingovi, který hrál Clarka Kenta, se objevila v nejvíce epizodách. Dokonce, ač se v komiksu neobjevovala, byla začleněna i do něj.

Allison je nejen herečkou, ale je také režisérkou, což měla tu možnost dokázat právě v seriálu ve Smallville, kdy jí bylo nabídnuto zrežírování 2 epizod (8x13; 9x13). Nadále se věnuje tanci a zpěvu.

Není pochyb o tom, že je Allison opravdu multifunkční žena, protože se svou dřívější hereckou kolegyní Kristin Kreuk založila speciální filmovou společnost Parvati Inc. production, díky které v roce 2010 vyprodukovali nezávislý film jménem Blink. Rok 2010 byl pro ní, coby rok nezávislých filmů, opravdu úrodný. Společně si se svým současným přítelem zahrála ve filmu Frog, kde měla tu možnost hrát samu sebe. V dnešní době se kromě filmového herectví začala věnovat také divadelní tvorbě. Po úspěšném představení Love Loss and What I wore z roku 2010 přesídlila ke hře zvané Apple Cove, která je z roku 2011.

V roce 2010 se taktéž přidala k nově rozjetému internetovému seriálu Riese, ve kterém hraje "záporačku" Marlise.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Allison Mack (1)

5 celebrit, které byly v minulosti členy kultu

08.07.2020 - Většina z nás si asi nedokáže představit, že by se nechala zmanipulovat do členství v nějakém kultu.

Všechny články o Allison Mack (1) »
TOPlist