Letadla: Z oblačných výšin přilétává sympaťák Prášek!

21.08.2013

Animovaný komediálně-dobrodružný snímek nabitý akcí v mnohém navazuje na komerčně úspěšný snímek Auta! Americký film Letadla, který je určený pro nejmenší diváky, natočil zkušený tvůrce animovaných děl Klay Hall.

planes
Foto: Falcon

Prášek, práškovací letoun s velkým srdcem a rychlými křídly, sní o tom, že se zúčastní nejúžasnějšího leteckého závodu kolem světa. V cestě mu stojí jen několik poněkud větších problémů - Prášek není tak docela stavěný pro závody, a kromě toho má tak trochu strach z výšek.

Americký režisér Klay Hall, která režíroval seriály Simpsonovi, Family Dog nebo Tatík Hill a spol., v roce 2009 natočil televizní animovanou pohádku Zvonilka a ztracený poklad. Snímek Letadla je tedy jeho celovečerním debutem.

První diváci a kritici se zatím shodují, že film v mnoha směrech až přespříliš kopíruje úspěšný snímek Auta a že tedy jde o lacinou vykrádačku tohoto filmu ... Ale nejmenším dětem, pro které je snímek určen, to určitě vadit nebude!

Americká animovaná rodinná komedie Letadla/Planes má v českých kinech premiéru 22. srpna 2013.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Julia Louis-Dreyfus, Dane Cook, Val Kilmer, Brad Garrett, Anthony Edwards, John Cleese, Teri Hatcher, Klay Hall

Filmy:
Letadla

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, animovaný film, Klay Hall film, Klay Hall režie, Klay Hall Planes, Klay Hall Letadla, Klay Hall komedie
TOPlist