Leoš Mareš si našel novou milenku! A zase je to modelka!

15.11.2011

Leoš Mareš (35) se tentokrát vydal do vyšších sfér a nabalil si skutečnou hvězdou! Jeho novou přítelkyní má být slovenská modelka Michaela Kociánová (22), která v minulosti randila s příslušníky hollywoodské smetánky!

Leoš Mareš
Zdroj: TV Nova


Leoš Mareš (35), který se s modelkou Hanou Svobodovou (23) rozešel po roce a půl trvajícím vztahu, nelenil a hnedle si našel novou krásku! Jeho vyvolenou je pochopitelně opět modelka, ale nikoli ledajaká šmudlinka, nýbrž proslulá slovenská modelka Michaela Kociánová (22), která má zkušenosti z velkého světa!

Čtěte také

Slovenská kráska totiž údajně prožila románek s britským režisérem Guyem Ritchiem, exmanželem zpěvačky Madonny. A dokonce do slovenského tisku sebevědomě prohlašovala, že měl o ni zájem i Brad Pitt! A teď samotný Leoš Mareš! Och, jak vzrušující!

Michaela Kociánová
Zdroj: TV Nova

Novopečení milenci byli nachytáni paparazzi fotografy při večeři v pražské restauraci SaSaZu, odkud se spolu vypravili do moderátorova bytu v Braníku. Zatímco Leoš Mareš na dotazy ohledně nové milenky prohlásil, že novináři jsou sice roztomilí, ale měli by se radši  starat o Daru Rolins, Michaela Kociánová je rovnou poslala někam.

Čtěte také

Exmilenka Hana Svobodová (23) je oproti slovenské modelce opravdu jen tuctovou krasotinkou, jakých by mohl známý moderátor mít desítky. Ale blonďatá Michaela Kociánová - to je kauf! Bravo, Leoši! Jen jsme zvědaví, jak dlouho tenhle vztah na dálku vydrží!

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Leoš Mareš, Michaela Kociánová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, slovenské modelky, ceske modelky, České celebrity, slovenské celebrity, moderátoři, čeští moderátoři, leoš mareš fotky, zlatokopky, Leoš Mareš foto, bohatý milenec, rozchod celebrit, Michaela Kocianová fotky, Leoš Mareš manželka, Leoš Mareš rozchod, Leoš Mareš nová milenka, Leoš Mareš partnerky, Hana Svobodová rozchod, slovenské zlatokopky, Leoš Mareš zlatokopka, Michaela Kocianová foto, Michaela Kocianová milenec, Michaela Kocianová přítel, Leoš Mareš nová přítelkyně
TOPlist