Leoš Mareš se omluvil za své opilecké žvásty v rádiu!

10.01.2011

Leoš Mareš (35) se dvě hodiny v rádiu omlouval za páteční extempore! Bude to stačit? Moderátor Patrik Hezucký (41), který v pátek raději odešel z rádia, se nakonec objevil ve vysílání a vypadá to, že omluvu přijal.


Patrik Hezucký se už nezlobí!
Foto: Evropa 2

Leoš Mareš dnešní vysílání Ranní show rádia Evropa 2 zahájil omluvou za své páteční chování, kdy neúnavně dvě hodiny urážel svého kamaráda a kolegu Patrika Hezuckého a nazýval ho zbabělcem. Teď se stejně neúnavně dvě hodiny omlouval.

Čtěte také


Patrik Hezucký, který nereagoval na jeho kolegovy omluvné SMS a požadoval veřejnou omluvu, se jí tedy nečekaně dočkal! Poté se objevil ve studiu, čímž Leoše Mareše dojal skoro až k slzám. Pánové si padli do náruče a zase začali vtipkovat. Jejich soukromý spor pak nazvali "válkou gentlemanů"! Sežerou jim to posluchači?

Čtěte také


Leoš Mareš uznal, že opilecké kecy, které posluchači v pátek slyšeli, do éteru vůbec nepatří. Omluvil se poté nejen Patrikovi, ale také divákům. Skutečnost, že byl ožralý jak zákon káže, ovšem nepřiznal! Byl to tedy opravdový spor nebo jejich soukromá reality show a zkouška toho, co posluchači vydrží?Přesně to, co jsme předpokládali: Leošovi se nic nestalo! Stačí se za všechno omluvit a je zase klid! Vše zapomenuto, kluci!

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Leoš Mareš, Patrik Hezucký

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Kauzy,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, skandály celebrit, ranní show, moderátoři, čeští moderátoři, skandál, Leoš Mareš skandál, Evropa 2, rádio Evropa 2, Leoš Mareš foto, leoš mareš photo, Patrik Hezucký moderování, lucie šilhánová, Leoš Mareš konflikt, Leoš Mareš incident, leoš mareš omluva, opilý leoš mareš, vysílání v rádiu, Leoš Mareš rádio, Leoš Mareš opilost, Leoš Mareš namol, Patrik Hezucký foto, Patrik Hezucký photo, Patrik Hezucký urážky, Patrik Hezucký výpověď, moderátoři v rádiu, Leoš Mareš Evropa 2, Leoš Mareš omluva v rádiu, Leoš Mareš usmíření
TOPlist