Leoš Mareš přestupuje na Primu! Superstar dal sbohem!

10.01.2015

Nova plánuje i tento rok další řadu soutěže Superstar, tentokrát se bude muset obejít od nejprestižnějšího moderátora u nás, Leoše Mareše (38). Ten totiž fouknul na Primu!

Leoš Mareš
Zdroj: TV Prima

Novinku oznámil Leoš Mareš na svém Instagramu, který si od jeho založení před pár měsíci velmi oblíbil. Jeho fanoušci určitě nemusejí plakat, protože s Leošem se budeme setkávat prakticky neustále. Zveřejnil totiž, že ho čeká moderování Plesu v opeře, České Miss, předávání Andělů a na a podzim to prý bude „nová obrovská show na Primě“, o které zatím všechny zdroje mlčí.

Dostal prý také nabídku na Superstar od Novy, které si velmi váží, ale nakonec ji odmítl. Takže je otázkou, koho Nova na Superstar zlanaří? Asi těžko půjde o nové a nevyzkoušené tváře, jako tomu bylo v první řadě, kdy dostali šanci tehdy neznámí Laďka Něrgešová a Ondra Brzobohatý.

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Leoš Mareš

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
TV show, český bulvár, čeští moderátoři, Leoš Mareš foto, Leoš Mareš Nova, FTV Prima, bulvární zprávy, české celebrity online, Leoš Mareš TV Prima, české zprávy, Leoš Mareš Instagram, Leoš Mareš Prima, český moderátor, Leoš Mareš přestup, FTV Prima moderátoři, TV Show 2015
TOPlist