Leonardo DiCaprio je opět single, rozešel se s modelkou Toni Garrn

12.12.2014

Americký herec se s tím vůbec nepáře. Místo lásky a pohody rozdává jako dárek ke svátkům vánočním kopačky! Rozchod potvrdil nejmenovaný zdroj z blízkého okolí hollywoodské hvězdy. Tak to vypadá, že Leonardo bude pořád vybírat, až jednou přebere...nebo spíš nevybere.

Leonardo DiCaprio
Zdroj: Instagram

Leonardo DiCaprio (40) je známý svými románky se světoznámými modelkami. S modelkou Bar Refaeli randil šest let. Svatba už byla na spadnutí, ale nakonec vztah zkrachoval. Jeho aktuální partnerkou byla ještě donedávna blonďatá německá kráska Toni Garrn (22), ovšem tento vztah je už podle všeho také minulostí.

Leo šel podle všeho rozchod pořádně "oslavit". Nedávno se prý v jednom klubu objevil ve společnosti hned několika dívek a náramně se bavil. Nemáme obavy, že by si Vlk z Wall Street brzy nenašel brzy nějaou další známost, ale vzhledem ke svému věku by už mohl přemýšlet nad tím, že se konečně usadí. Nebo byla Refaeli jeho životní láskou a nad vážnýmu vztahy již zlomil hůl? No aby to s jeho osudovou láskou nedopadlo stejně jako s Oscary...jestli se jí vůbec dočká.


Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, topmodelky, německé modelky, herci, američtí herci, hollywoodské hvězdy, rozchody, konec vztahu, Vlk z Wall Street, Leonardo DiCaprio rozchod, krach vztahu, leonardo dicaprio toni garrn, toni garrn
TOPlist