Leonardo DiCaprio boduje - zahraje si amerického prezidenta!

18.09.2013

Americký herec si novém životopisném filmu střihne postavu 28. prezidenta USA Woodrowa Wilsona! Leonardo DiCaprio, který se hodlá ujmout nejen hlavní role, ale také produkce, tak možná získal svou životní roli.

Leonardo DiCaprio
Zdroj: wikipedia.org


Leonardo DiCaprio (38) už na velkém plátně ztělesnil jednu proslulou postavu z americké historie - stalo se tak v životopisném snímku J. Edgar, kde si zahrál dlouholetého šéfa FBI. Nyní však herec "postoupil" a ztvární přímo amerického prezidenta, který po první světové válce zakládal Společnost národů.

Čtěte také

Film chystá studio Warner Bros., jenž chce koupit filmová práva ke kritiky vychválené životopisné knize, kterou napsal A. Scott Berg. Tato publikace se zabývá nejen politickým životem hlavy státu, ale sleduje také jeho  soukromí a vztah k jeho dvěma ženám.

wilson
Woodrow Wilson
Foto: Pach Brothers, wikipedia.org

Woodrow Wilson (1856-1924), který byl v letech 1913 až 1921 americkým prezidentem, je ovšem dodnes považován za rozporuplnou osobnost. Je chválen za zavedení systém federálních bankovních rezerv, ale je mu vyčítáno, že se vymezoval proti afroamerické menšině a podporoval segregaci i ve státní správě.

Ale vzhledem k tomu, že jde o životopis slavného prezidenta (což mají Američané rádi) a že si hlavní roli zahraje Leonardo DiCaprio, počítáme, že snímek nebude mít nouzi o diváky!

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, hollywoodské hvězdy, Leonardo DiCaprio fotky, Leonardo DiCaprio foto, Leonardo DiCaprio Woodrow Wilson, Leonardo DiCaprio životopisný film, Leonardo DiCaprio role ve filmu, Leonardo DiCaprio hlava státu, Leonardo DiCaprio role prezidenta, Leonardo DiCaprio prezident
TOPlist