Leonardo DiCaprio bude hrát šéfa FBI!

21.06.2010

Americký herec Leonardo DiCaprio (35) bude poprvé točit se zkušeným hercem a režisérem Clintem Eastwoodem (80)! Zahraje si hlavní roli v životopisném filmu o Edgaru Hooverovi!Leonardo DiCaprio si zahraje prvního (a nejdéle sloužícího) ředitele FBI Johna Edgara Hoovera ve stejnojmenném snímku. Scénáristou filmu je držitel Oscara Dustin Lance Black, který jej obdržel za scénář k filmu Milk (2008). Předběžný název filmu zní Hoover a jeho premiéra zatím není stanovena.

Herec známý z filmů Pláž, Titanic, Skrytá identita nebo Letec je dvorním hercem režiséra Martina Scorseseho, ale tentokrát se rozhodl, že přejde ke konkurenci a zkusí štěstí s jiným. Clint Eastwood však sám nemá moc zkušeností s životopisnými snímky. Udělá Drsný Harry z příběhu o šéfovi FBI akční western?


Edgar Hoover a Leonardo Di Caprio. Jsou si podobní?

Hoover byl ředitel Federálního úřadu pro vyšetřování (Federal Bureau of Investigation - FBI) Spojených států amerických od roku 1936 až do své smrti v roce 1972. Přiznává se mu úspěch za vybudování této federální agentury v účinnou organizaci, s mnoha zavedenými inovacemi v policejní technologii. Během své kariéry se těšil oblibě a získal mnohá ocenění, ale po jeho smrti se stal kontroverzní postavou. Jeho kritici vytýkají, že překračoval pravomoci FBI, používal ji k zastrašování politických aktivistů a disidentů, k nahromadění tajných dokumentů na vedoucí politické figury a používal nezákonné metody pro sběr důkazů.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Martin Scorsese, Leonardo DiCaprio

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity, Filmové novinky,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Leonardo DiCaprio role, Leonardo DiCaprio FBI, šéf FBI, edgar hoover, Clint Eastwood photo, Clint Eastwood režie, Clint Eastwood foto, Leonardo DiCaprio foto, Leonardo DiCaprio photo
TOPlist