Leonard Cohen slaví 80, a to návratem ke kouření! Po 30 letech!

23.09.2014

Kdo by to byl řekl, že tenhle charismatický zpěvák slaví kulatiny, a to rovných 80 let? Zpěvák stále koncertuje, jeho asi největší hit Hallelujah se dočkal desítek coververzí a vrací se ke svému obrovskému zlozvyku!

Leonard Cohen
Zdroj: Profimedia.cz

A tímto zlozvykem je pochopitelně kouření! Leonard Cohen nekouřil po dlouhých 30 let a bohužel, zřejmě mu došla trpělivost a na svůj návyk nepřestal nikdy myslet.

„Nevíte, kde bych si mohl pořídit turecké, nebo řecké cigarety?“ ptal se prý nedávno. A Leonard tvrdí jednu zásadní věc, a to sice se ptá, kdy jindy by měl žít současností a nikoliv budoucností než tehdy, když je mu 80?

Osmdesátku oslaví Cohen také zbrusu novým albem  Popular Problems, které vychází právě nyní. A prý se na něm ukazuje Cohen stále v té nejlepší formě! Tak ať mu zdraví slouží cigaretám navzdory!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonard Cohen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
americké celebrity, americké celebrity fotky, američtí zpěváci, kouření, američtí zpěváci fotky, američtí zpěváci foto, Leondard Cohen 80 let, Leondard Cohen narozeniny, Leondard Cohen 80 narozeniny, Leondard Cohen foto, Leondard Cohen youtube, Leondard Cohen video, Leondard Cohen Hallelujah, Leondard Cohen Hallelujah youtube, Leondard Cohen Hallelujah video, Leondard Cohen Hallelujah online, Leondard Cohen online, hudební legendy, výročí, celebrity výročí, kouření celebrity, kouřící celebrity, mužské idoly, Hallelujah youtube, Hallelujah online, Hallelujah video, Hallelujah píseň, Leondard Cohen písně, Leondard Cohen klipy, Leondard Cohen nový album
TOPlist