Leona Šenková čeká miminko, obléká se ale stále prudce nevhodně

01.02.2015

Pamatujete se ještě na korpulentní zpěvačku ze Superstar s božským hlasem, Leonu Šenkovou? Stále zpívá a navíc se už za pár týdnů stane maminkou! Připomínky, že si tak snad pokazí kariéru, hází za hlavu a slibuje, že zpívat bude dál a dokonce si i dodělá školu, aby neměla základní vzdělání.

Leona Šenková
Zdroj: Facebook

Miminko čeká s o generaci starším Karlem Vondrákem, a jelikož asi úplně přesně neví, co ji čeká, je velmi šťastná. Nedávno se pochlubila s prvními botičkami miminka, bohužel Leona je známá svým kritickým nedostatkem vkusu, a tak se oblékla do naprosto šílené černé průhledné košilky, která se hodí pro někoho netěhotného, o padesát kilo lehčího a poněkud uvolněnějších mravů.

Mladé zpěvačce přejeme poklidný průběh zbytku těhotenství, a aby její kariéra nadále vzkvétala. Pokud se ale zpěvu chce profesionálně věnovat i do budoucna, ať se určitě neváhá svěřit do péče zkušeného stylisty!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Leona Šenková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české zpěvačky, česká superstar, leona šenková foto, Leona Šenková zpěv, těhotné zpěvačky, těhotné celebrity, Superstar, těhotné české celebrity, hvězdy Superstar, Superstar Česko, Leona Šenková miminko, Leona Šenková Facebook, Leona Šenková kariéra, Leona Šenková partner, Leona Šenková rodina, Leona Šenková těhotná, Leona Šenková těhotenství
TOPlist