Lenka Novotná, nová televizní hvězda silvestra! Dcera známého baviče vede cukrárnu a ve volném čase si odskočí moderovat do televize!

08.01.2015

Že by na moderátorském nebi vyšla nová hvězda? Lenka Novotná – Fialová (32), dcera Petra Novotného (67) a sestra „protekčního fracka“ Pavla Novotného (32) zazářila poslední den v roce jako moderátorka vedle Kateřiny Brožové (46), Patrika Hezuckého (45) a Marka Vašuta (54) na televizní stanici Barrandov. Podle měření sledovanosti šlo o druhý nejsledovanější pořad na Silvestra.

Foto: Archiv Showbiz.cz (2x)

Pikantní je, že Lenka v tu samou dobu vlastně soupeřila se svým bratrem, Pavlem Novotným, který moderoval relaci Prásk na Nově: „Soupeřit s popularitou bratra je snadné, protože já to zcela neřeším, on žije v jiném světe než já. Já tu práci dělám pro radost a z lásky, on pro popularitu a pro své ego. Má to složité v tom, že moderuje živě, to je peklo. Já třeba všude řikám "budete koukat na mě nebo na bráchu na silvestra"? A on říká" budete koukat na mě nebo na Gotta"? Moje moderování ho zcela nezajímá,“ směje se Lenka, ze které je kromě moderování také provozní legendární kavárny Myšák v Praze.

Moderování je ale něco, k čemu by se Lenka ráda v budoucnu vrátila: „Moderování jsem si užila moc,  je to práce, která mě baví nejvíc. Zaskočilo mě ale mile to, že tam bylo čtecí zařízení a já přijela našprtaná… celý scénář!“ dodává Lenka se smíchem.

Celebrity:
Pavel Novotný, Petr Novotný, Lenka Novotná

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české moderátorky, televizní pořady, moderování, české pořady, Silvestr 2014, Silestr TV Barrandov, Lenka Novotná moderátorka, Lenka Novotná TV Barrandov, Lenka Novotná moderování, Lenka Novotná bratr, Lenka Novotná otec, silvestrovský program, Pavel Novotný sestra, Lenka Novotná foto, Lenka Novotná fotografie, Lenka Novotná online, Lenka Novotná rodina, Lenka Novotná cukrárna, silvestrovský program 2014
TOPlist